Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Stark

Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
10000/50000  (10000/50000)
Démonmágia:
3000/50000  (3000/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Kedd. Jan. 04, 2011 8:19 am

Akemura:
*Ha rátekint a lábára,láthatja,hogy csodával határos módon semmi nyoma a sérüléseknek,amiket pár másodperccel távozása előtt szerzett.Gyógyítás nélkül mehet a dolgára,legyen az akárhol.Ismeretlen ellenfele pedig az árnyak közt várja epekedve a folytatást...*

//Szép játék volt!Mivel ez jelenleg nem volt olyan hosszú küzdelem,ezért egyelőre csak kevés ponttal szolgálhatok.De lesz ez még így se...
Tiéd:
5 reiatsu//

Yoshi:
*A hollow csak nevet ezen a megjegyzésen,nem az eszesebb fajtából van.A reiatsuveszteséget a harcnak tudja be és csak püföli,üti Yoshit ahol éri.Pár percig ez még így megy,aztán a hollow valami furcsaságra lesz figyelmes.*
~Ennyire nem fáradhattam le ennek a ficsúrnak a laposra verésétől....De akkor mi a franc történt?....Gyorsan ki kell végeznem,mielőtt elfogy minden erőm...
-Eddig tartott a jópofizáz,most véged!!
*Még nagyobb erővel és lendülettel folytatja az eddig egyoldalú harcot.Ütés ütést követ....minden erejét beleadja,de az ütések fokozatosan gyengülnek.Ahogy a Yoshi kezein lévő szorítás is gyengül.Itt a remek alkalom,hogy Yoshi kiszabaduljon...*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Akemura Senshi
Vaizard

Hozzászólások száma : 234
Kor : 23
Regisztrált : 2009. Dec. 27.

Karakterlap
Reiatsu:
2008/50000  (2008/50000)
Démonmágia:
10/50000  (10/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Pént. Jan. 07, 2011 12:36 pm

*Senshi csodálkozva nézte a néhány másodperce még sérült lábát, majd a temető felé fordult utoljára és azután hazament. Kinyitotta lakhelyének ajtaját, amelyre az emberek csodálkozva néztek, mikor csak annyit láttak, hogy kinyílik, majd becsapódik. Miután a fáradt shinigami belépett a szobájába, rögtön le is vetette maszkját, majd könnyű páncélzatát. néhány másodperc múlva már az ágyban húzta a lóbőrt.*

/Köszönöm a mesélést./
Yoshi Kamiro

Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
200/50000  (200/50000)
Démonmágia:
50/50000  (50/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Pént. Jan. 07, 2011 9:39 pm

A Hollow gyengül. Érzem a reiatsujában, hogy minden egyes támadással közelebb kerül a végkimerüléshez, míg végül már mozogni sem lesz képes. Az ütései gyengébbek, mint eddig, és folyamatosan gyengülnek, de sok sérülést szenvedtem. Valószínűleg van egy király agyrázkódásom, mert most a Föld forgása, mintha felgyorsult volna. Emellett felrepedt a szemhéjam, így alig láttam valamit, de a praktikákat is megtanultam. Nem hagytam magam. Másik kezemet is belevágtam a Hollow takony-testébe, így a Zanpakutom kétszer olyan gyorsan szívja el az erejét, mint eddig tette, de így védtelen maradok. Csak egy kicsit kell kibírnom. Már nem kell sok.
Stark

Hozzászólások száma : 144
Regisztrált : 2009. Aug. 24.

Karakterlap
Reiatsu:
10000/50000  (10000/50000)
Démonmágia:
3000/50000  (3000/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Szomb. Jan. 22, 2011 5:41 pm

*Yoshi sok ütést kapott,több sebből vérzik.Immáron két kézzel szívja a hollow energiáit.A lefáradás gyorsaságának megduplázódása a hollow lassú felfogóképességét sem kerüli el.De nem gondolja végig a helyzetet,csak hangosan röhög és hülyézi Yoshit,amiért a másik kezét is csapdába ejtette.*
-Nem vetted észre,hogy a másik kezed beragadt,mikor megütöttél?!Mekkora hülye vagy már!Nem vagy méltó az életre!
*Az ütések nem maradnak abba,a hollow ereje gyorsan fogy,Yoshi arca egyre deformáltabb lesz.A hollow agyában -sok töprengés után- lassan felötlik,hogy talán a vaizardnak köze van az ereje gyors eltűnéséhez.Percek teltek el azóta,hogy Yoshi mindkét keze a takonylényben van....A hollow végre rájött valamire,nem éppen rájött,csupán összerakott pár darabot a puzzleből,de ez már elég volt ahhoz,hogy Yoshihoz kapcsolja ereje elvesztését.Elengedte a két kart,az éppen elindított ütéseket még végigvitte,majd hátraugrott.*
-Te lopod az erőmet?
*Elég nagy hülyeség az ellenfél tudtára adni az ilyen hiányosságokat.Ereje már alig,ez valószínüleg gyors összecsapás lesz,hacsak nincs még valami a hollow tarsolyában...*
Yoshi Kamiro

Hozzászólások száma : 34
Regisztrált : 2010. Dec. 26.

Karakterlap
Reiatsu:
200/50000  (200/50000)
Démonmágia:
50/50000  (50/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Szomb. Jan. 22, 2011 8:05 pm

A hollow végre elengedett. Rengeteg töprengés után valahogy kisilabizálta, hogy mitől csökken az ereje, és megszüntette a kezeimet fogva tartó erőt. Ekkor már mindegy volt. A reiatsuja már a kezemen lévő boxereket erősítette. A bal kezemen három és fél, a jobbon pedig másfél kereszt töltődött fel. Ez nem túl sok, de figyelembe véve az energia veszteségét, innen már nincs kiút.
- Már nem lopom. Csak eddig loptam, de ez elég is lesz. Köszönöm. - mosolyogtam gúnyosan a hollowra.
- Nem tudod kivel kezdtél ki. Jobb lesz, ha menekülőre fogod a dolgot, mert különben itt helyben meghalsz. - mondtam a hollownak, és közben az egyik kezemet az arcom elé helyeztem. Az ütései nyomán maradt sérülések nehezen fognak begyógyulni és el is fáradtam a fizikai megpróbáltatástól, a maszkkal viszont még egy kicsit meg tudom növelni az erőmet. Ahogy koncentráltam, az arcom körül a fehér anyag elkezdett lerakódni az arcomra. A szememre lassan beszivárgott a fekete folyadék, az íriszem pedig sárgává vált. Amint a maszkom teljes egészében a fejemen volt egy pillanatot sem vártam, felugrottam a levegőbe, a kezeimet kinyújtottam, majd a boxerekből pisztoly módjára elkezdtem kilövöldözni az energiát, remélve, hogy elég lesz a hollow kicsinálására.
Tsubaki Iria
Shinigami

Hozzászólások száma : 442
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Csüt. Júl. 30, 2015 6:54 pm

/Egy új kaland/

Nyár közepe van és a hosszú hőség után kissé lehűlt végre a levegő. A napfényt a szürke méla esőfelhők takarják el az emberek bőre elől. Hiába, akik most mentek nyaralni bizonyára szomorúak, hogy a jóidő arrébb vonult. A többiek minden bizonnyal örülnek az esőnek és a hűvösebb levegőnek. Nekem is jólesik a párásabb légkör. Egy ismeretlen ember sírkövének vetve a hátamat pihenek a temető szélén. Csak azért mert így kényelmes és mert így tartotta kedvem. Egy órával ezelőt észleltem egy hollow lélekenergiáját. Utána eredtem és minél gyorsabban kettészeltem a maszkját, hogy aztán heverhessek egész nap. Sok minden változott, lassan egy év elteltével. A lidércek gyakrabban jelennek meg ebben a világban így többször botlok beléjük. Kellemetlenség csak. Ennek ellenére itt heverek késő délután és várom, hogy szakadni kezdjen az eső. Ugyanolyan unalmas ez a nap is, mint a többi.

Ivan Azgiaro

Hozzászólások száma : 142
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

TémanyitásTéma: Re: Temető   Csüt. Júl. 30, 2015 7:07 pm

*Kalandunk hőse egy kis vadászat során megérkezik eme zord vidékre, melyen úgy dönt, hogy lepihen. Méltó helyét meg is találja egy sírkő segítségével, melynek felirata nem ismerős a leánynak. Bizony hosszú idő telt el bizonyos dolgok megtörténte után, mely során a lány szinte egyedül maradt, legalábbis rég látott barátai a mai napig nem tűntek elő. Velük ellenében egy csomó lidérc ütötte fel a fejét az utóbbi hónapokban. Kissé aggasztó tény, hisz nem tudni, hogy mi okozhatja ezt a változást, minden esetre mi még csak ott tartunk, hogy az ég szép lassan beborul, ami eső jele. A temető ezen időszakban is csendes, és emberektől mentes. Nem is csoda, hisz oly kevesen járnak ki ide, és csak akkor jönnek ki, ha szükséges, vagy a szívük tartja így. Az utóbbi helyzet adta a következő eseményeket is, hisz egy kisgyerek tűnik fel az egyik sírnál, majd lerak 1 csomag rizsgolyót az egyik sír elé, és letérdelve tiszteletet ad az elhunytnak. Természetesen ebben nincs semmi különös, vagyis nem lenne, ha a sírkő feliratára nem figyel fel Iria.
Amennyiben felfigyel a sírkő feliratára, abban az esetben egy ismerős nevet láthat rajta. A név a következő. "Akemura Senshi" bármilyen fura is, mégis a lány szeme nem csal, és tényleg ez a név van felírva.
Amennyiben viszont Tsubaki nem figyel fel az írásra, akkor sem történik semmi.
Hirtelen hideg érzés fogja el Iriát, mikor a legelső esőcsepp a fejére pottyan. Nem is csoda, hisz úgy látszik szépen elered. A közelben található egy kis kiépített tetőtér az eső és az úrnák esetére.*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Csüt. Júl. 30, 2015 7:25 pm

Lassacskán az eső ismerős mélabús illata is megcsapja az orromat, mire úgy döntök hogy ideje haza sétálnom. A póttestem bizonyára már hazaért és reám vár. Talán ő az egyetlen, aki az utóbbi pár hónapban komunikált velem. Az úgymond barátaim mind itthagytak Karakura városában, egyedül. Habár, nem igazán nevezhetőek barátoknak. Talán egyszer vagy kétszer találkoztam csak velük. De mindegyiküknek megvan a maga furcsa jelleme, ami miatt kicsit megkedveltem őket. Nagy sóhajtás közepette felállok és leporolom a nadrágomat. A hajamban lévő hajgumit szorosabbra húzom, nehogy véletlenül egy tincs is kikandikáljon. Már lassan a fenekemig ér a barna hajzuhatag, amit le kéne vágnom már. Csak a gond van vele. lépések hangját hallom meg a közelből. Felé fordulok, de veszélynek nincs jele. Csak egy kisgyerek jött meglátogatni a szeretteit. Lehunyom a szemem és indulnák is tovább, mikor furcsa dolgot vélek feledezni a pillanatban. A sirkő felirata:.
- A..Akemura Senshi? - suttogom magam elé a nevet, amely oly sok emléket idéz fel. De miköze a kisgyereknek Senshihez? Egyáltalán hogy kerül ide egy sírkő a nevével? Itt élt volna halála előtt? Karakurában?
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Temető   Csüt. Júl. 30, 2015 7:44 pm

* Egy furcsa sírkő idézi fel az emlékeket, és a kérdéseket Iria emlékében, melyet egy annál is érdekesebb és ismerősebb név fedett fel. A kérdések szép lassan megfogannak a halálisten elméjében, de a válaszokat rá, mégsem kapja meg, vagyis állva és nézve ki a fejből semmiképp. Még nem esik az eső, csak csepereg, melyet a gyerek is megérez, majd felkel, és megindul a temetőből kifele. Útja Iria mellett vezet el, és látszólag úgy viselkedik mintha nem látná a halálistent, de mielőtt ellépne mellette 1 óvatlan pillanatba a szeme sarkából rátekint. Ez a gyerek szőke hajjal, és barna szempárral rendelkezik. A kinézetéből 13 éves körülinek tűnik. Ruhája szerény, de mégis középkategóriás. Az időszaknak megfelelően van öltözve. Miután ellép Tsubaki mellett, útját nyugodtan folytatja, mintha semmit se látott volna. Na de ki lehet ez a gyermek? Vajon látta Iriát, vagy csak szimplán megpillantott valamit az égen? Ezt nem tudni. Eközben a messzeségben egy Garganta nyílik meg, melyből 1 ismerős reiatsu jelenik meg. Ezt a lélekenergiát Iria is megérezheti, sőt akár ismerősnek is találhatja, de ami mindenképp fontos, az az, hogy a tulajdonosa igen csak legyengülhetett.*
// Amennyiben a gyereket követed kérlek írásod az utcákon folytasd.
Viszont ha a másik utat választod, és megnézed a lélekenergia tulajdonosát, akkor írj a Karakura általános iskola topikba.//
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Szer. Aug. 19, 2015 4:25 pm

Egyre mélyebbre jutok az erdő belsejébe, amíg a félelem el nem kezdte tompítani a józan eszemet. A fák többsége harci sebeket hordozott magán. Az ágaik letörve, a törzsükből hiányzott egy-pár rész. Néhol még vért is felfedeztem, ami megrettentett és megilyedtem tőle. Mi van ha Senshi megsérült? Megint nekem kell akkor ellátnom, de mi történik ha az a vér valaki másé? Magam sem tudom mi tévő legyek. A félelmeim közepette megérzem a barátom gyenge reitatsuját. Azonnal előkaptam a lélekcukorkát és a másik pillanatban már rohantam is a foszlány vonalán. Végül a temetőben kötöttem ki.
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Temető   Szer. Aug. 19, 2015 6:46 pm

*És lám megérkezünk a temetőbe. Iria sebesen lohol, hogy megtalálja Senshit. Pont jól is időzít, és a következő látvány tárul elé.
A temető kissé meg van rongálódva, de nem is csoda, hisz épp egy harc végébe csöppentünk. A keresett halálisten épp egy lidércet vág le, mikor Iria megérkezik. A penge hangja felhangzik a maszkba fúródás pillanatában. Bizony itt vérre menő küzdelem lehetett. Szerencsére a sírok nem rongálódtak meg nagyon. Jobban inkább csak karcolások és repedések mutatkoznak meg rajtuk. A lidérc hamar szétoszlik, mikor a vaizard kivégzi azt. Csak ez után veszi észre Iriát. Fejével féloldalasan hátratekint, és így szól.*

- Maradj távol tőlem! *Jelenti ki komor hangon, majd mire Iria ismét hozzá tudna szólni el is tűnik. Bizony ez csúnya lekoptatásnak minősül, de talán nem is lesz olyan nehéz rájönni, hogy hova mehetett. De vajon most mit kezd Iria? Mit reagál a történtekre? És kihez fordul segítségül? Vajon megtalálja a lélekenergiáját az újból eltűnt vaizardnak?*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Temető   Szer. Aug. 19, 2015 7:37 pm

Miután halálisten alakban gyorsan a temetőbe érkeztem egy megszokott látványnak lettem szemtanúja. A sírkövek néhol megrongálódva és összetörve hevernek. Senshi éppen egy lidércet végzett ki precízen és megfontoltan, ahogy kell. Nem is csoda Senshi sokkal erősebb nálam, bár gyorsaságban talán én jobb vagyok.
-Maradj távol tőlem! -förmed rám, amit én szinte meg se hallok és azonnal utána is eredek shunpoval. Ha kell akár meg is támadom a kezemben levő füzettel.
Ha sikerül utolérnem akkor először rászólok:
- Állj meg, Senshi! - kiálltok utána és ha erre nem reagál, akkor a közelébe shunpozok és a hüvelybe zárt kardommal megpróbálom kiakasztani láb alól.
Ha nem sikerül így utolérnem akkor a hegyszirten fogom keresni.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Temető   Today at 3:24 pm

Temető
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Honebochi - Csont temető
» Falu temetője