Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Hanashita Onitsura

Hozzászólások száma : 202
Kor : 24
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 9:38 am

*Mikor megérkezik, már bőven késében van. De persze ez nem zavarja. Ugyanolyan faarccal zsebre dugott kézzel érkezik meg. A fejhallgatóját otthon hagyta, és átvedlett egy fokkal elegánsabb ruhába, így a fehér ing alatt, most nem rejtőzhetett a fegyvere. Kénytelen-kelletlen az oldalára kötötte. Mikor meglátja a két ismerős arcot, kicsit elmosolyodott, de gyorsan el is hagyta.*
- Üdvözlet. *Köszönt hűvös hangon. Próbálta tartani magát a hűvös, figurához. Kiegyenesedve, felemelt fejjel, hideg pillantásokat vetve érkezett. Az egyetlen ami most is nála volt, az a nyaklánc a karján. Sosem lett volna képes megválni tőle. A karjára pillantott, és a húga nevét látva, elszorult a szíve. De nem mutatta. Még csak az kéne.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Tsubaki Iria
Shinigami

Hozzászólások száma : 442
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 10:21 am

*Dai lépett ki a vendéglőből, de persze én ezt először nem vettem észre. Ahogy megszólított rögtön felkaptam a fejem. Egy szót se szóltam végighallgattam a mondandóját. Jó kicsit felidegesített, hogy ilyen könnyen rájött, de ezt nem mutattam. Fenyegető pillantásokat vetettem Daira*
- Na ide figyelj... *Kezdtem bele a mondandómba, amit hamar be is fejeztem mivel Hanashita jelent meg a semmiből. Nem is folytattam tovább, inkább az érkező srácra pillantottam.*
~ Kísérteties, hogy mennyire hasonlít rá.~ *Gondoltam magamban. észrevettem, hogy a karjára pillant, csak a másodperc töredékére, de ez nem számított.Egy nyaklánc volt a karjára tekerve. Az írást nem tudtam elolvasni, de nem is kellett. Elég volt nekem ahhoz, hogy rájöjjek ő is elvesztett valakit. De ennyi is volt a vizsgálgatás, újra jöhetett a színészkedés.Kis vidám mosolyt eresztettem az arcomra és elindultam befelé.*
- Nos akkor? Mehetünk? *Fordultam még vissza a két srácra.*
XXVIII. Daimaou

Hozzászólások száma : 199
Regisztrált : 2011. Jan. 03.

Karakterlap
Reiatsu:
232/50000  (232/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 11:30 am

*Végre megérkezett Hanashita is, habár egy kicsit rosszkor, így ezt Dai egy kicsit morcosan vette. Majd meglátta, hogy a kardját nézi Hanashita, de igazából nem akart feltűnősködni vele. Ezek után már irányítás alatt voltunk.*
- Persze mehetünk. Sajnálom srácok csak 5p tudok maradni, eszembe jutott, hogy fontos dolgom akadt. *Ezek után mindkettőjüket betolta az étteremben. Majd oda szólt a pincérnek.*
- Hé te ott, hol az asztal amit lefoglaltam? Igen napfényes éjszakaként melyet barátságot övez néven rendeltem. Sajnos sietős hangulatomban vagyok kérlek igyekezz. *Ezt az oldalát sose láthattuk Dainak, de ez pár percen belül el is tűnt, majd kezdődött a lakoma. Dai folyton az óráját nézve, mintha nem is érdekelné a többiek csak várta, hogy mihamarabb leteljen ez az 5p mivel most, hogy vissza tért az emlékezete eszébe jutott, hogy fontos találkozója van Urahara-val. Melyet egy hónapja beszélt meg. Az időpont, pont mára esett. A kabát már lese rakta a fogasra.*
- Kérlek nézzétek el nekem a siettetésemet. Amit esztek mind állom. Ne aggódjatok a vendégeim vagytok, a pincérnek már oda adtam a pénzt. Igazából azért ilyen fontos mert Urahara-val találkozom nem tudom ismeritek-e de azt uis mondhatnám, hogy nagy fejes.
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 3:06 pm

*Kicsit idegesítette, hogy betolták az étterembe, de nem adott neki hangot. Még csak el sem mosolyodott, mikor meghallotta, hogy a fiú milyen néven foglalt asztalt. Pedig igencsak nevetségesnek találta. Az már sokkal jobban piszkálta a csőrét, hogy Dai mennyire le akar lépni. Keveset rendelt, azt is inkább ő akarta fizetni, de a másik fiú megelőzte. Aztán meghallotta, hogy kivel akar találkozni. A név neki sem volt ismeretlen.*
~ Nagy fejes. Na persze. Valóban sokat tud, sőt annak idején tényleg nagy fejes volt még a Lelkek világában, de mára már kopott a fénye. *Gondolta. Az arcára nem ült ki semmi. És nem is inkább Dai foglalkoztatta. Ő úgyis annyit beszélt, hogy még akkor is megtudott róla egyet s mást, ha nem is akart. Selene jobban érdekelte. Olyan kevés információ derült ki róla, hogy ez felkeltette a kíváncsiságát. Felemelte a kezét, és vetett egy pillantást a nyakláncra. Aztán a lányra nézett. Kicsit hasonlított a húgára, de ezt gyorsan kiverte a fejéből. Várta a további történéseket.*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 3:37 pm

*Gyorsan beértek a vendéglőbe, hát még az asztalhoz. A név foglaláson csak mosolyogni tudtam. Tényleg nevetséges volt, de ezt elvártam Daitól.Láthatólag nem mink foglalkoztattuk, állandóan az óráját nézte.*
- találkozhatunk máskor is ha nem jó. *Szóltam hozzá kedves, barátságos hangon, nehogy azt higgye, hogy baj van.én még nem rendeltem, de nagyon sokat nem is akartam. Nem voltam nagyon éhes és jobban érdekelt most ez a kettő.*
- Urahara? Az nem fejes csak egy kiöregedett halálisten semmi több. * Adtam ki hangosan a gondolataimat.Bár igaz, ami igaz a boltja most jól jön. Póttestek meg minden, ezek fontos dolgok.Aztán észrevettem megint Hanashita pillantását a nyakláncra. Gondoltam majd megkérdezem ezt a dolgot, ha Dai elment.*
-Amúgy inkább csak azt akartam megkérdezni, hogy mik vagytok?Mert nem halálistenek az tuti. * Ezt mindkettőjükhöz fűztem.Egyre jobban érdekelt a dolog.*
XXVIII. Daimaou

Karakterlap
Reiatsu:
232/50000  (232/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 5:41 pm

*Dai egy kicsit viccesnek találta azt, hogy Selene ismét elhívta egy új ebédre. Ezek után már a képébe kapta, hogy mi is ez a vaizard dolog. Hát egy kicsit Dai elmosolyodott amikor ezt meghallotta, de már egyből válaszolt is.*
- Hát nekem kb ennyi fért bele mára, sajnálom srácok. Most akkor elmennék Urahara-hoz. Selene Hanashita nektek kell még póttest? Mert ha kell hozhatok,ha már úgy is ott járok. Amúgy Selene, ha érdekel azért kell elmennem mivel Urahara mára beszélte meg hogy találkozhatok vele. Igaz elég fura több év után. Szóval elég izgatott vagyok, hogyhogy nézhet ki most. Örülök ,hogy veletek ehetem, a többi dolgot szerintem Hasanita elmondja. Igaz még újonc hozzám képest, de ne aggódj a lényeget ő is tudja. akkor majd az új időpontot később megbeszéljük ^^.
*Majd a kabátjába nyúl Dai és mindkettőjüknek add egy fényképet. Mellyen mind3an rajta vannak. Ez a lovardában készült, pontosan mikor? Ez egy lesi fotó volt Dai-tól. Persze ezt senki nem tudta és látta rajta kívül.*
- Akkor pápá! *Integet és oda súg valamit a pincérnek. A pincér amikor kijön már bort is hozott Hanashitanak és Selenének.*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 6:14 pm

*Dai lelépni készült. Csak a fejét csóválta a kérdésre. Amikor pedig meghallotta az újonc szót, csak gúnyosan elmosolyodott. Úgy lehet, hogy jóval idősebb, sőt régebb óta van a Vaizardok útján, mint a fiú. Nem tudhatta biztosan. Amikor a kezébe kapta a képet, csak egy kósza pillantást vetett rá. Nem volt rosszul sikerült kép, de nem szerette az olyan fotókat, amelyeken ős is szerepelt, így letette az asztalra.*
- Sok sikert Uraharánál Dai. *Mosolyodott el egy pillanatra. Selene-hez fordult. Mikor a fiú távozott bort raktak elé, ami igencsak szívet melengető látvány volt. Felvette, megemelte a poharat a távozó fiú után, aztán belekortyolt az italba és a lány szemébe nézett.*
- Nos, mit szeretnél tudni? *Kérdezte hűvös hangon.*
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 23
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 6:24 pm

A csoport jól elbeszélgetett. Nem is sejtették hogy eközben nem máshol, mint a méreg drága Dai vendéglőjében vannak, kivéve a házigazdát akinek távoznia kellett. Eközben egy vendég kezd el problémázni. A pincér odamegy hozzá, majd segíteni próbál neki, de a vendég csak ordibál és ordibál, majd odamegy a pulthoz és rávág egyet.
- Adják vissza a pénzem! Nem elég hogy sokba kerül egy rohadt kaja, de még a minősége is ...! Ki a főnöke ennek a rohadt kuplerájnak?! Ki vezeti ezt a...?!
Ez a viselkedés a jelen lévő vendégeknek is kellemetlenséget jelentett. Bár ekkorra már nem voltak sokan, de akik ott voltak, azok egytől egyig gazdagok lehettek. Az étlapra nézve látni lehetett a rendelések árát ami a csillagos égig vezetett.
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 6:58 pm

*Hát Dai elment és ketten maradtunk.Egy vendég balhézott mögöttünk de nem tartottam fontosnak és még csak egy pillantást se vetettem oda.A pincér két pohár bort hozott nekünk. Nem vagyok az az ivós fajta de most jól jött. Hanashita szólalt fel először, ami meglepett. Nem gondoltam volna, hogy ennyire kíváncsi. Visszanéztem a szemébe és mintha csak egy emlékképet láttam volna. Sunyi mosolyt ejtettem a szemem lehunyása kíséretében. Felemeltem a boros poharat és újra ránéztem a srácra.*
- Csak annyit, hogy mik vagytok.A te reitatsudban is éreztem hollowot de ez lehetetlen. Vagy mégsem? * Ismételtem meg újra a kérdésemet.*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 7:23 pm

*Nem tudta értelmezni a lány pillantását. Hátradőlt és a lányra nézett.*
- Nos, ha elárulom, hogy mik vagyunk, neked is el kell árulni, hogy ki is vagy. Mert biztos, hogy nem a 12. osztag egyik tagja. *Közölte hűvösen, aztán belefogott a magyarázatba.*
- Én és Dai. Mi... Vaizardok vagyunk. *Sóhajtotta.*
- Olyan Shinigamik akik Hollow erőkkel rendelkeznek.
~Meg egy Hollow énnel. *Tette hozzá gondolatban.*
- Amolyan Halálisten-Lidérc hibridek. Olyan mint az Arrancar, csak fordítva. Mi mind Halálistenek voltunk, mielőtt ehhez az áldáshoz/átokhoz jutottunk. *Magyarázta.*
- Még kérdés? *Kortyolt a borból.*
XXVIII. Daimaou

Karakterlap
Reiatsu:
232/50000  (232/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 7:29 pm

*Dai elmenése után nem sokkal jött a telefon, hogy gond van az étterembe. Habár Dai hidegen akarta, hagyni de ezt nem tehette meg mivel nem véletlen csillagos ebédlői vannak. Felhívta Urahara-t hogy késni fog sőt lehet, hogy ma nem tudok elmenni így kértem egy új időpontot. Majd vissza fordult és rohant az ebédlőbe reménykedve, hogy nem Onitsura balhézott a pia után. Mikor megérkezett meglátta a morcos vendéget majd oda sétált hozzá.*
- Kérem mondja el problémáját, üljünk le és végig hallgatom a mondandóját. Igaz nem vagyok pszichológus, de azért figyelni tudok. ~Haj ez miatt kellett vissza jönnöm? Most komolyan úgy agyon tudnám ütni.~ *Dai meglátta az épp jól szórakozó Selene és Onitsurát. Egy kicsit elmosolyodott, hogy sikerült félig a terve. Majd bólogatott a vendégnek, aztán végül oda szól hozzá.*
- Na jó nem meséld tovább mert erre nincs időm ma kivételesen ingyen ettél örülj neki, de legközelebb a kétszeresét fogom behajtani, ha itt üvöltesz. Van panasz könyv oda írj, ha bár elégé hülyén érezhetnéd magad mivel csak te írtál volna oda...
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 7:37 pm

*Egy kérdés nélkül hallgattam végig a magyarázatot. nagyon furcsáltam az egészet. Mi van ha átver? De ezt el is vetettem hamar. Minek hazudna? Semmi oka rá, főleg most.*
- Hát... nem is reméltem, hogy beveszed ezt a mesét. én csak egy sima ex-shinigami vagyok, aki.... megunta SS-t. *A mondatom vége félé a borospohár mélyére néztem és újra csak visszaemlékeztem.Nem maradtam így sokáig, pillantásomat kénytelen voltam a srácra szegezni.*
- Kid vesztetted el? *Kérdeztem rá. Lehet, hogy nem az én dolgom és problémám, de elég feltűnő, ahogy azt a nyakláncot méregeti. Dait észre se vettem inkább a másikra figyeltem.*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 7:48 pm

*Az üvöltő vendég nem érdekelte. A visszatérő Dai pedig, épphogy karcolta az érdekesség határát. Ami most lekötötte a figyelmét, az a vele szemben ülő lány. Ex-shinigami. Ez már sokkal hihetőbbnek hangzott, de a gondolatmenete is félbeszakadt mikor meghallotta a kérdést. "Kid vesztetted el?" Az arcára keserűség ült ki. Elfordította a fejét, hogy a lány ne lássa az arckifejezését. Csak sokára szólalt meg.*
- Momo-t. Az én..... *Képtelen volt egyszerre végigmondani. Mély levegőt vett.*
- A kishúgom. * Sóhajtotta végül.*
- De nem vesztettem el. Nagyon is életben van. * Magyarázta hűvös hangon. aztán halkan hozzátette.*
- Legalábbis remélem. És te kid vesztetted el? *Kérdezte. Feltűnt neki, hogy mikor Selene ránéz, a lány arcára valami keserűség ül ki. Biztos volt benne, hogy hasonló helyzetben vannak.*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 8:03 pm

* én is sóhajtottam egyet a kérdésen. Gondoltam, hogy érdekelni fogja, de én nem akartam róla beszélni.*
- Semmi közöd hozzá. *Mentem át most én hűvösbe.Ha tovább faggat talán elmondom, de így elsőre tuti nem.Most kortyoltam bele először a borba.Fájt rá gondolni, hát még beszélni róla.*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 8:24 pm

*Meglepődött a hűvös válaszon. Nem számított rá, hogy ilyen hamar elintézik. Úgy döntött nem hagyja annyiban. Zavarta, a lány keserű pillantása.*
- Nos én elmondtam mindent amit tudni szerettél volna. Csak annyit kérek, hogy ezt az egy kérdésem válaszold meg. *Kérte a lányt. Remélte, ezúttal nem lesz olyan elutasító a válasz, mint az előbb. A kardjára csúszott a keze, végigvezette az ujját a markolaton, majd a képre pillantott. Kicsit úgy érezte, mintha valamiért kötődnie kéne a másik kettőhöz. Talán az, hogy hasonló helyzetekbe kerültek mint ő, felébresztette a rokonszenvét. Nem. Azt nem hagyhatja. Nem lehetnek barátai. A húgát sem tudta megvédeni. Akkor velük miért lenne más a helyzet?*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 8:39 pm

*Nem volt mit tenni, meséli kell. Még ha a szívem bele is szakad de elmondom, ha már ennyire érdekli.A pohár mélyére néztem megint és kezdtem a mesémet.Mélyet sóhajtottam előtte még. Ez volt a felkészülés.*
- Rain volt a neve. A szerelmem volt és hagytam meghalni. *Közöltem szomorúan, hűvösen, ahogy csak lehetett.Hamar letudtam ezt az egészet. Nem akartam rá gondolni, de Onitsura mellett nehéz volt. Hasonlított rá, de nem akartam bunkón elmenni.Kicsit elmosolyodtam. Elég vicces volt ez a hasonlóság, magam se tudom miért.*
- Tudod... nagyon hasonlítasz rá. * Kicsi mosollyal közöltem vele, hogy képben legyen. Viszont ez egy sima állmosoly volt, ami mögé a szomorúságom próbáltam elrejteni.*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 8:53 pm

*Nem lepődött meg a válaszon. Sejtette, hogy ezért a keserű tekintet. Félig bánta, hogy kiszedte belőle. Mélyen a lány szemébe nézett.*
- Ne haragudj. Nem akartam, hogy szomorú légy. Ha gondolod elmehetek, hogy ne okozzak keserűséget. Nem akarok egy ilyen szép és kedves lányt szomorúvá tenni. *Magyarázta, és minden amit mondott igaz volt. Mindig is úgy vélte, semmilyen kegyetlen, ádáz csata nem érhet fel, azzal a fájdalommal, ami akár egyetlen beszélgetés alatt, képes porrá zúzni a lelket. Most inkább harcolt volna milliónyi Lidérccel, csak, hogy ezt a fájdalmat ne érezze. Gyűlölte, hogy bármennyire is próbált erőssé válni, a lelke ilyen gyorsan összetörik.*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 9:08 pm

*A reakció már eléggé meglepett.Gondoltam, hogy ő is valahogy így érezhet, de ez azért.*
- Hagyjad, tök felesleges.így legalább... nem felejtem el őt. *Mosolyodtam el kicsit megint. viszont, hogy pontosan mért hagytam el SS-t, az most nem jutott eszembe, de nem is volt lényeges.Mást nagyon nem is akartam megtudni, ennyi bőven elég volt.*
- Hát, ha neked nincs más kérdésed, akkor talán mehetünk.
XXVIII. Daimaou

Karakterlap
Reiatsu:
232/50000  (232/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Szomb. Jan. 29, 2011 9:21 pm

*Sajnos Dai a háta mögötti székben ült miközben mesélt a kellemetlen vendég. De ezt szépen és gyorsan lerendezte majd leült nyugiba, mert feladta, hogy oda ér Uraharához még időben. Eközben szörnyű dolgokat hallott. Így Onitsurát és Selenéről i majd nem mindet megtudott. De nem akart beleszólni, ne hogy az legyen, hogy bunkó. Viszont váratlanul érte, hogy Selene már menni is akar. Habár nem tudta, hogy jó ötlet lenne-e most megállítani. Végül úgy döntött, hogy oda megy hozzájuk.*
- Hellosztok! Milyen volt az ebéd vagy csak itatok? *nézet mindkettőre.* Épp nem rég értem vissza, ha gondoljátok még megihatnák egy pezsgőt. Remélem jól telt a napotok. Mivel nem kértetek nem hoztam póttestet. Akkor mi legyen barátaim?
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 23
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Vas. Jan. 30, 2011 6:17 am

Úgy látszik valakik rokonszenvet találtak, míg a vendég elpanaszolta baját és kártérítést kért, Dai viszont nem nagyon figyelt a vendégre, mivel Iriáékat halhatta ki. Ezt a vendég is hamar észrevette, de nem mutatta ki. Úgy tett, mintha lerendezték volna a problémát, majd kisétált. Eközben a pincér is felvette a rendeléseket.
- Bort?
Kérdezte meg, majd továbbállt és visszajött. Az ifjú lány felemelte üres poharát, majd kortyolni próbált volna, de nem volt mit.
- Elmúlt ön már 17 éves? Gyerekek alkoholt nem fogyaszthatnak.
Ezek után a falon álló feliratra mutat, ahol "Gyerekeknek alkoholt adni tilos!" feliratú tábla volt. Mellette is volt még egy tábla. " Részegeket nem szolgálunk ki!"
Ezek után ismét megjelenik a házigazda és pezsgővel kínálja a párost. Ez nagyon nem tetszik a pincérnek, de mivel ő a főnöke, ezért nem tehet semmit, csak figyel.
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Vas. Jan. 30, 2011 8:14 am

* A kérdésre, hogy Selene elmúlt-e már 17 csak mosolyogni tudott. Ha a pincér tudná amit ő sejt. De ez most mindegy volt. Dai visszatért közéjük. De mennyit hallott a beszélgetésükből? Lényegtelen kérdés ez most. A fiú pezsgővel kínálta őket.*
- Én ezt a kört kihagynám. Ne haragudj. *Letette a poharát, aztán felvette a képet az asztalról. A fejét csóválva pillantott a Vaizard-ra.*
- Ha legközelebb fotózol, akkor szólj. Hidd el, úgy barátságosabb a kép. *Mosolyodott el.*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Vas. Jan. 30, 2011 9:07 am

*Dai pezsgőt hozott, a pincér meg kiszúrt.Látszólag nem múltam el, de valójában.... mindegy is volt.Nem állíthatok neki, hogy igen, sőt már 117 éves vagyok.Ez kissé érdekes lenne.Viszont mikor megjelent Dai a pincér már arrébb is állt. Ki ő? Csak azt ne mondják, hogy övé az étterem! Pezsgő? Mit ünneplünk?*
-Kösz nem. Szerintem már eleget ittam, plusz a pincér se nézi jó szemmel. *Közöltem az okomat. Reméltem, hogy nem csinál belőle balhét. én nem ezért mondtam.Hanashita mondatán kicsi vigyort ejtettem. Vicces volt, ez a barátságos dolog.*
-Vagy inkább ne is fotózz. *Vágtam közbe. Nem igazán szerettem az ilyen örökítgetős dolgokat. Nekem nem jöttek be.Ráadásul hülyén néztem ki rajta.*
XXVIII. Daimaou

Karakterlap
Reiatsu:
232/50000  (232/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Vas. Jan. 30, 2011 9:47 am

*Egy kicsit elmosolyodott a válaszon, majd a pincérre egy kicsit kellemetlenül nézett. Ebből egyből leszűrte, hogy jobb, ha odébb áll.*
- Most már elmehetsz, szerintem még vannak még rajtunk több vendégek is. Amúgy úgy néztek mintha enyém lenne az étterem. Semmi közöm nincs ehhez a helyhez, max annyi, hogy szeretek itt enni. *Nézet mindkettőre majd minden erejét beletette ebbe a hazugságába. Elégé hihetőnek tűnt. Majd teljesen elgondolkozott azon amit mondott Selene és Onitsura a képre.*
- Sajnálom, hogy gondot okoztam nektek. Habár már elküldtem egy havi magazinnak mint a 3 jó barát. *Eközben rá nézz a tárcájára majd elmosolyodik, hiába költi a pénzét erre arra mindig marad nála elég. Ezek után megjelenik az igai Dai lélek alakban. Ekkor gyorsban vissza váltott feltűnéstelenül igazi alakjára. Persze ezt több mint valószínű, hogy észre vették a barátai.*
- Yare yare ez hosszú út volt, mindjárt meghalok a sok futástól. Biztos nem akartok maradni még egy kicsit, már alig tudok mozdulni. *Igen Dai hozta a fáradós formáját.*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Vas. Jan. 30, 2011 11:56 am

* A valódi Dai visszatért. Ez kicsit megnyugtatta. Selene-re nézett. Semmi kedve nem volt még több "olyan" tekintethez, de bunkó módon lelépni sem akart. Vállat vont.*
- Részemről mindegy, megyünk-e vagy maradunk. De. *Vett éles váltást. Gonosz vigyorral a Vaizard-ra nézett.*
- Senki nem gondolta, hogy tied a hely. Én legalábbis biztos nem szűrtem volna le, ha nem árulod el magad ilyen nyíltan. Gratulálok a vendéglődhöz. *Emelte a poharát, aminek az alján még némi bor lötyögött, majd azt a kis maradékot is eltüntette.*
- Nem hazudsz valami jól. *Gúnyolódott.*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Vas. Jan. 30, 2011 12:47 pm

* Ez az egész kis jelenet jól megmosolyogtatott, de ez hamar el is múlt. A nemrégiben zaklatott vendég visszatért, fogalmam sincs miért. A biztonságiak már intézkedtek és kivezették az illetőt, de a hangzavar nem múlt el.Most az illetőre figyeltem, nem pedig a két vaizardra.Egy régi emlékképet idézett elő nálam. Este volt és a régi házban voltam.A földön ültem, a torkomnál pedig egy kard volt. Az egész ház fel volt dúlva. Apámat és anyámat idegen alakok fogták le. Ellenkeztek de nem engedték őket. Az egyik alak valami olyasmit mondott, hogy nyírjuk ki a lányt, de a másiknak jobb ötlete volt. Először apám torkát vágták el, majd... itt megszakadt a kép. újra a vendéglőben találtam magam szörnyű fejfájással. Rögtön a fejemhez is kaptam és próbáltam tűrni az egészet.*
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Főtér   Today at 11:57 am

Főtér
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next