Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Szabad játék. (Gumiszoba)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hanashita Onitsura

Hozzászólások száma : 202
Kor : 24
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Pént. Ápr. 08, 2011 4:54 am

(Stúdió- Hiyori szobája)
* Ezek szerint nem csak Hanashita járt ilyen cipőben. Bár meglepetésére, a lány levelet is kapott hozzá. Próbálta kilesni, hátha ismerős kézírást talál az üzenetben. Sajnos a lány hangja előbb érkezett, így esélytelen volt, hogy belepillantson.*
- Nyugalom Hiyori. *Próbálta nyugtatni a lányt*
- Megkeressük a baromarcút és levadászhatod.

//Sajnálom, hogy ilyen későn válaszolok, de vártam, hátha esetleg más is becsatlakozik, plusz időm sem mindig úgy engedte. Ezer bocsánat a késésért.//
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 23
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Csüt. Ápr. 21, 2011 4:55 pm

Ulquiorra hamar el is olvassa az üzenetet, de nem nagyon örül a leírtaknak.
-Még hogy komor?! ki volt az a...!
Hu hu huuu! Csak tudjam meg és kicsinálom!

Háborodott fel a kijelentésen, amiből arra lehetett következtetni hogy az illető nem ismeri eléggé őt és csak a felvételkor látta.
- Na jó. Meg fogom tudni hogy ki volt az és kicsinálom. SOMEONE? jobb ha félsz.
Ezzel megindul kifele félmeztelen vizes és egy kicsit elpirult arccal. Egyenesen a főnök szobája
felé veszi az irányt.
Sarugaki Hiyori

Hozzászólások száma : 273
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Vas. Máj. 01, 2011 2:45 pm

No hát mivel húsvét elmúlt és hála Istennek megúsztam ép bőrrel a locsolkodást lezárom ezt az egészet. Okaim?
1. Onin és Ulqun kívül senki se kapcsolódott be, de nem is vártam el nagyon mert suliidő van,
bár volt egy tavaszi szünet is. Na de mindegy.
2. ugyebár húsvét elmúlt így érvényét vesztette.
Talán ennyi elég is, ám Ukitake Yuushiro a megfejtés. Hiyori pedig egy kislány ezért kapott több csokit és ugyebár Ukitake imádja a kisgyerekeket! Na de mivel részt vetettek ezért egy hatalmas díííííícséretet kaptok tőlem! Nagy szó, jegyezzétek fel a naptárba. Balra el! Smile
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Hétf. Jún. 20, 2011 5:45 pm

//Valahol a stúdióban.//

*Egy nagy teremben ücsörgök. Körben a fal körül asztalok állnak. Rogyásig pakolva kajával. Többek közt csokival, különféle süteményekkel, dinnyével és ezen kívül rengeteg más kajával. Én valahol a terem egyik sarkában egy széken helyezkedek el. Az órámra pillantok. Igaz még nincs teljesen itt az ideje, de azért vártam, hogy valaki korábban érezik majd, Hiyori meglepetés bulijára. A mellettem álló asztalon egy nagy torta helyezkedik el. Legalább két emeletes. A tetején gyertyákkal. A mögöttem álló asztalok egyikén, nagy csomag helyezkedik el gondosan becsomagolva. Rápillantok, majd elgondolkodok. *
~ Remélem azért a többiek előbb érkeznek, mint az ünnepelt. Nem lenne túlzottan mázlis dolog, ha a meglepetésbulira előbb érkezik az ünnepelt. *Az ajtót kezdem el bámulni. Várok, hátha belép valaki.*
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Hétf. Jún. 20, 2011 6:01 pm

* A nap jól indul számomra, hiszen egy számomra kedvelt személy nagy napja ez, így hát illő módon, felkészülve a dolgokra, ajándékkal a kezemben indulok meg a célhelyiségbe. Út közben egy üveg citromos sört pillantok meg, aminek hamar megörvendek, majd felkapom és jó kedvemben nagyokat kortyolok belőle. egy kis ideig még sétálok, majd jobbra fordulok és látom a színpad mögötti hűtőt. Hamar eszembe jut, hogy a bulira nekem kellett beszereznem az italokat, és hova máshova dughattam volna, mint a fagyasztó legaljára, így hát megindulok felé és kinyitom azt. A citromos sör azóta már elfogyott, de szerencsémre megtalálom a táskában elrejtett holmit amit fel is kapok és már megyek is tovább. Sietségemben a fagyasztó ajtaját se csukom le. Út közben bele-bele tekintgetek, hogy megnézzem, hogy minden megvan-e, majd kikapok egy újabb üveg citromos sört és azt is elkezdem nagy kortyokkal vedelni. Mire az ajtóhoz érek, már 5 üveg sört vágtam, be szóval részegen nyitok be az ajtón. Az arcomon kaján vigyor van jelen, az ajtó kinyitása közben, majd belépek és körülnézek, de nem látok senkit. Csuklok egyet, majd meglátom az élelmet és megindulok felé nagy kerülőkkel. A kacskaringózásom ellenére hamar odaérek és lepakolom a terméket, amiben sörfajták, bor, rum, viski, sőt még rumos bonbon is jelen van. Ezek után veszem csak észre Onitsurát, de már annyira be vagyok rúgva, hogy egy értelmes szót se tudok szólni, így hát meg sem szólalok, csak iszok tovább és nézem az egymagában üldögélő embert, majd felé nyújtom a sört, mintha megkínálnám és egy újabb kortyot iszok belőle.*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Hétf. Jún. 20, 2011 6:20 pm

* Furcsán nézek a részegen tántorgóra. Nem lep meg, de azért eléggé korán kezdte. Amikor felém nyújtja az üveget érte nyúlok, majd meglepve nézek az üveg után.*
- Na jól van. Azt hiszem neked egy kicsit elég lesz. * Vigyorgok Ulquiorrára, és lassan megpróbálom elvenni tőle az üveget. *
- A többieket várd meg mielőtt mindennek a fenekére nézel. * Veregetem meg a vállát. Remélem a többiek nem így érkeznek meg mert akkor eszméletlen buli lesz.*
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Hétf. Jún. 20, 2011 6:43 pm

* Onitsura a sörös üveg után nyúl, amit természetesen nem hagyok, így hát nem hogy csak elhúzom előle az üveget és dühösen nézek rá, hanem a másik kezemmel rátámaszkodok, és eltolom tőle. Eközben még egy nagy kortyot iszok és elkezdek leülök a földre. előveszem az üvegeket miközben Onitsura megveregeti a vállam, majd az egyiket elkezdem olvasni, mármint csak próbálom, de a nagy betűket még ki tudom venni.*
- De hisze ebben nyeremény van. Megfelelő ajándék Hiyorinak.
* Szólalok fel vidáman és ittasan, majd az üvegek tartalmát kezdem el nézni, de csak levegőt találok bennük.*
- Rohadt szemetek. Hiszen ebben nincs is ajándék. Hick...
* Hamar dühös arcba váltok ár, mivel nem találtam bennük semmit, így hát egy újabb feladatot teszek magam elé, miszerint az egyik üvegben ajándék van, de meg kell találni, és ezt hogyan tudnám jobban megoldani, mint hogy kiiszom a tartalmát és úgy keresek. Fennáll a veszély, hogy a jutalmat is megiszom, de egye fene gondolattal iszom a maradék piát, ami még a kezemben van. Miután elfogyasztom az üveg tartalmát, azt is hamar átnézem, de abban se találok semmit.*
- Hogy az a...
* Válaszolom, majd megpróbálok felkelni, de nem sikerül, így hát hamar segítség után nyúlok.*
- Hé te ott. Segíts fel. Küldetésem van.
* Szólok hozzá komoly hangnemen Onitsurához, de a részegség csakúgy árad a szavaimból.*
Sarugaki Hiyori

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Hétf. Jún. 20, 2011 7:37 pm

//Karakura utcáin sétálva, majd be a Tescoba, onnan pedig a VideoTop-ba//

*Elég hamar felkeltem reggel, már hajnali 6-kor nyomtam a gépet és töltöttem a filmjeimet. Ez a napom is ugyanúgy kezdődött, mint a többi. Tisztálkodás, cappucino ivás és a napi hírek elolvasása a magazinban, meg hasonlók. Mindneki szabad napot kapott erre a napra ha jól tudom, de lehet hogy az egész hetet kivették szabadságolásnak. Teljesen átlagos lányként öltöztem fel. A hajamat lelógatva, semmi kislányos frizura, mint a karakteremnek. a ruha már nehezebb választás volt, de végül ez is hamar megoldódott. Egy kék alapon, fekete kockás rövidnadrág és felülre egy vérvörös pántos póló "The End Is Nigh" felirattal. A stúdiót hamar elhagyva indultam meg Karakura utcáira, hátha eltévedek a többiek nem találnak meg és nem kell megnéznem a ostoba ajándékjaikat. Igen ez volt az én születésnapom, amit rühelltem, ki nem állhattam, legszívesebben elástam volna magam erre az egy napra. De nem lehetett. csak remélni tudtam, hogy megint nem Shinji szervezi a szülinapi bulit, de a legjobb az lett volna ha senki se szervezi meg. hamar meguntam a járkálást az utcákon, inkább bementem a Tescoba hátha kedvet kapok valamire, meg amúgy sincsen mit ennem ebédre.Elég sokáig elidőztem bent és így is csak egy jégkrémet meg egy Ice Tea-t vettem ,magamnak. Mindezek után "még" nem volt kedvem visszamenni a stúdióba, így maradtam a másik tervemnél. Már rég vettem magamnak bármilyen PC játékot vagy programot így beugrottam a VideoTop-ba hátha találok valami magamnak valót. keresgéltem, nézegettem és közben szaladt az idő.*

A shinigamik mindig a halál útjában állnak, mert ez a létezésük és munkájuk célja.Következő nap talán meg is halunk.Senki sem beszél róla, de legbelül mindenkinek ismerős ez a gondolat.Közelről láttuk a halált.Közelről éreztük a halált.Ezért tudtuk élvezni minden egyes napot.Nem utállak, mert elárultál minket.Azért utállak, mert miattad bántottam a barátaimat! Nem térek vissza sehová, amíg meg nem öltelek!
Rokuta

Hozzászólások száma : 79
Regisztrált : 2011. May. 08.

Karakterlap
Reiatsu:
150/50000  (150/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Kedd. Jún. 21, 2011 7:35 am

Ööö, itt most mit kell csinálni? Very Happy
Akamoto Imuru
Shinigami

Hozzászólások száma : 178
Kor : 22
Regisztrált : 2010. Dec. 10.

Karakterlap
Reiatsu:
154/50000  (154/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Kedd. Jún. 21, 2011 9:56 am

*Alig vártam, hogy eltüntessem a kék kontaktlencsémet, és végre a normális szemszínemet lássam. Alapjában nem voltam vak, hála a jó égnek. Hiyori születésnapja, hát igen. Általában viccesre sikerültek, kivéve Hiyorinak. Ő nem így gondolta. Amint kiléptem a részlegemről, egy hangos sikítással jutalmaztam meg a látottakat. Egy részeg kollégánk, Ulquiorra és Onitsura. Hát ezt jól megkaptam. Ráadásul pont Ulquiról nem gondoltam volna, hogy erre képes...*
- Mi franc folyik itt? - *akadtam ki. Ugyanis a normál fehér kimonóm felett egy sima, zöld köntöst viseltem csak, így kicsit kellemetlenül érintett*
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.peach94.eoldal.hu
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Kedd. Jún. 21, 2011 2:58 pm

- Az a küldetésed, hogy kijózanodj te ökör. *Kiabálok rá a részegre. Ekkor nyit be Imuru.*
- De jó hogy jössz. Ez a vadmarha bevedelt mindent. Egy kicsit figyelj már rá, amíg hozok vizet. Vagy segíts berángatni a zuhany alá. Bevágom a fejét a hideg víz alá és akkor én is megnyugszok, meg ő is felébred. * Nézek reménykedőn a lányra. *
- Nem elég,, hogy neked kellett volna hozni a piát, de még le is részegedsz te barom? *Dühöngök Ulquiorrának.*
- Legalább ajándékot hoztál annak a szerencsétlen lánynak?
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Kedd. Jún. 21, 2011 4:24 pm

* Én személy szerint továbbra is jól elvagyok, eközben Imuru is megjön, aki hangjának magasabbik fokaival ad eleget meglepettségének ami mint egy nagy kamion csapódik neki a fülemnek. Rossz érzés ezt hallani, de ez még nem ért véget, mivel Onitsura is rákezd az ordibálásra. Személyem szerint továbbra is csak az üveget nézem, közben vigyorgok, mivel még emlékszek, hogy mi történt az előző alkalommal, és mondhatni nagy káosz volt. Az emberek sikoltoztak, féltek, már-már olyannyira, hogy megszólalni se tudtak. Azóta se köszönnek, sőt el is kerülnek, de ezek még nem tudják, milyen az, ha én ittas vagyok.*
- Ne sop... sop... sopánkodj mááááá. Nyugcsi havi. Nem vagyok még annyira részeg.
* Mondom nagy vigyorral az arcomon, ami elég ritka látvány, még a színfalak mögött is, ezután hátrazúgok és megpillantom Imurut, vagyis egy bizonyos részét, de egyből felismerem azokat az isteni áldásokat.*
- Jééé. De szép festmény.
*Nyilvánítom ki a véleményem az általam látott domborműnek, majd a lányra is ránézek és ismét felszólok.*
- Hé te ott köp-penyben. Ne nézzé, segítsé. Nem hallod? Segítsé már fel ember.
*Hangom kissé barátságos, de érezni benne az erős akarásvágyat és a részegséget. Tekintetem hamar elillan az új jövevényről, és egy számomra látszólag új dolgot veszek észre. Ez a tárgy, tárgyak az asztalon hevernek telis-tele isten ajándékával, vagyis a folyékony kenyérrel. *
- Az ajándék bennük van, de meg kell szerezni!
*Szólalok fel hősies hangnemen, miközben a pia felé nyúlok, de nem érem el. Az ajándék amit Hiyorinak szántam, természetesen el lett téve, de még én se tudom már hova, ezért hamar elgondolkozok ittas állapotomban a hollétéről.*
- Basus. Hát én min gondolkodtam?...
*Teszem fel a kérdést magamnak, de hamar eszembe jut rá a válasz.*
- Ja... már emlékszek. Azt akartam tudni, hogy hojjjj van az azzzajandék. Hick...

* Megpróbálok felkelni, ha kapok segítséget, akkor hamarabb fog menni, de erre nem biztos hogy pont pont olyan értelemben kapom meg a választ ahogy azt én szeretném, így hát próbálkozok. A számból természetesen a citromos ízesítés miatt csak üdítőszerűszerű illat jön ki, és nem érezni rajta az alkoholt. Továbbra is elvagyok a felkeléssel, mint a tejbe tök, de csak felülni sikerül egyedül. Kis szusszanás után a felállással is megpróbálkozok.*
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
154/50000  (154/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szer. Jún. 22, 2011 10:55 am

*Egy hangos sikoltással jutalmaztam Ulquiorra szövegelését, és az első, amit a kezembe kaptam egy párna a kanapéról, majd hozzávágtam. Na, ha ezt Kuchiki-kolléga látná, egyből nem azonosítana az általam alakított karakterrel. Még hogy én egy érzéketlen, távolságtartó valaki lennék, na azt kétlem!*
- Már is, Onitsura! Na gyere te idióta espada-utánzat! Fürödj egyet! - *morogtam, majd Ulquiorrát megragadtam a ruhája nyakánál és próbálnám vonszolni, ha nem lenne a srác jóval nehezebb, mint én.*
- Oni-kun, segíts már! - *lihegtem. Miyuki és Aya persze szokásosan vásárolni mentek, ó a ráérős fajtájuk!*
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szer. Jún. 22, 2011 11:26 am

- Máris. * Lépek oda a részeghez. A bokáinál fogva megemelem, majd elindultunk a zuhanyzó felé. *
- Na oda dobjuk bele. *Intettem a fejemmel a zuhanyzó felé. Megpróbáltam valahogy ülésben tartani az Espada-t. Mikor úgy láttam, hogy megmarad ülve megnyitottam a hideg vizet a fejére. *
- Köszi Imuru. Nagyon jókor jöttél. * Lihegem a nehéz szállítmány után. A víz alatt lévőre nézek.*
- El fog folyni a sminked. * Vigyorogtam gúnyosan. A lányra néztem. Megakadt a szemem a szemszínén, de gyorsan el is fordultam. *
- Itt maradsz vele egy kicsit? Nekem piát, meg ünnepeltet kell kerítenem. * Jelentem be, de a tekintetem megint a szeméhez kanyarodik. Ulquiorrára nézek.*
- Nem gondoltam, hogy egyszer így látlak. * Mondtam, és telefonommal gyorsan készítettem pár képet. *
- Ezek még jól fognak jönni később. * Újra Imurura nézek. *
- Én elindulok Hiyoriért. Előkerítem Lidérckardot. Ha ideért akkor átveszi tőled ezt az Espadafajzatot. Te megvárod a többi vendéget odabent? * Kérdezem karba tett kézzel. A tekintetem közben végig a lány szemén ragadt. *
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
154/50000  (154/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szer. Jún. 22, 2011 11:43 am

*Onitsura tekintete kezdett idegessé tenni, közben persze vigyorogtam is azért, Ulquiorrát nem mindig láthatjuk részegen. Ilyen is egyszer van egy évben.*
- Így jobb? - *visszapakoltam a kontaktlencséket, amiktől a szemem ismét kék lett. Na igen, biztos ezt találta furcsának, valahogy azt hitték, ez a természetes színem. Kíváncsi vagyok, mit szólnak, ha színező vagy paróka nélkül látnák a hajam.*
- Szívesen, máskor is. Ez kihagyhatatlan pillanat -*vigyorodtam el, ami szintén meglepő tényként ismert körünkben. Ejnye, ilyen jól alakítanám a karakterem? Hát, ez van.*
- Persze, hogy megvárom őket, te kerítsd elő az ünnepelt kisasszonyt! -*kacsintottam, ami a lencséktől kicsit nehezen ment, de lassan hozzászoktam.*
- Hát, Ulqui, te se vagy semmi! Lerészegedni eddig még senkit sem láttam - *nevettem el magam, és természetesen a zöld köntösömet összébb húztam magamon, hogy semmi olyat ne láthasson a lököttje.*
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szer. Jún. 22, 2011 12:08 pm

* Természetesen hamar egy párnával találom szemben magam, ami igen váratlanul ér, sőt még el is hurcolnak a legközelebbi tusolóhoz, de nem ellenkezek. Be is hajítanak oda, majd hirtelen hideg víz éri az arcom, ami nagyon rosszul esik így elsőre. A kezem összefonom, mintha fáznék, eközben a lábam megpróbálom kinyújtani és szinte már gúnyosan szomorú arccal nézek rájuk. Onitsura hálálkodni kezd Imurunak, eközben rá-rá tekinget amit észre is veszek. Szerencsére a telefonom már kibírt egy strandot is, így hát ettől a kis zuhanytól még nem lesz baja, így hát előveszem, és amikor másodjára is a szemébe bámul, akkor én is készítek egy képet, majd visszadugom gyors a telót. ekkor készít rólam pár acht fotót, amire még be is pózolok, majd ezután úgy dönt hogy itt hagy egy ártatlan lánnyal. A hideg víz nagyon jól jön, mert valamennyire kijózanít, de még van bennem elég alkohol, ahhoz hogy folytatódjon a buli. egyre könnyebben tudok gondolkodni, hála ennek a hideg tusnak, de a szándék még megvan bennem, mivel egyre jobban fel tudom fogni hogy Onitsura mit művelt a telefonjával. A gondoltaim egyre jobban kezdenek kialakulni, és már nem is vagyok annyira részeg, így hát fel tudok állni. Az üveg amit szorongatok, még üres, mivel mindent megittam belőle, de a víz belefolyik és ezzel megtölti szép lassan az üveg tartalmát, ezzel is vegyülve az üveg alján lévő kevés alkohollal, és az üveg szélén ragadt mennyiséggel. A sminkem elfolyik, sőt a ruhám is átázik, ami tulajdonképp egy fehér rövidkarmúból és egy sötét halásznadrágból áll. A felsőm mivel fehér, és víz kerül rá, ezért hamar átvált átlátszóba, illetve rátapad a súlytól a bőrömre, ezzel is kiemelve az izmos felső testem. Egyenlőre még a tus alatt várok, de csak néhány másodpercig, ezalatt a fiú társalgásba kezd a lánnyal, ami egy remek lehetőség a megszökésre, de ha arra nem is, akkor legalább másra igen. Megpróbálok minél halkabban felkelni, ami a víz hangjának köszönhetően biztos siker, majd a tusfejet markolom meg, és szabotázsként letöröm azt leülés közben. szerencsémre a tus feje műanyagból van, így hát olcsó, és könnyen törik. Mivel letört, ezért természetesen a víz is irányt vált, méghozzá a vele szemben állókkal találkozik, ami egy újabb lehetőség a megszökésre. Hamar felpattanok, és megindulok előre nagy sebességgel. Kissé szédülök, de mégis nehézkesen meg tudom magam tartani, hogy ne essek el. HA minden jól megy, akkor közöttük suhanok el, mint a víz, ami nem rájuk cseppen. Remélhetőleg, egyenesen az arcukat találja el, ezzel is esélyt adva a menekülésemre.

Ha sikerül elmenekülnöm, akkor kifutok a szobából, természetesen addig el is kell hogy zárják a csapot, így hát időt tudok nyerni magamnak, ezért egyenesen kifele futok az utca felé, és ha nincs bezárva az ajtó, akkor kifutok rajta, majd elfutok és megpróbálok beleolvadni a környezetben járkáló emberek között. *
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
154/50000  (154/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szer. Jún. 22, 2011 1:21 pm

- Ulquiorra, megállni! *ordítottam el magam, és a srác után eredtem, közben kivertem a kezéből az üveget, ami hangos csattanással ért padlót oldalt.* Beálltam az ajtóba, miután nyertem annyi időt. Ez az időnyerés persze Ulquiorra kigáncsolása volt, remélhetőleg meginog és pofára esik, ha minden jól megy és a kamik is úgy akarják. Na, Byakuya most helyben rosszul lenne!*
Sarugaki Hiyori

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szer. Jún. 22, 2011 7:57 pm

//Még mindig a város utcáin, mivel rohadtul nincs kedvem visszamenni a stúdióba//

*A VideoTop nem hozta meg nekem a kívánt hatást. Mindent végig pásztáztam, de valahogy semmi se fogott meg.Ott volt a lengyelektől a The Witcher sorozat, a japán Sega kiadótól jól ismert Total War, A Square Enix nagy csillagai és arany CD-i, Halo:Reach,Aion, Simsek, rengeteg filmből készült adaptációk pl. a Gyűrűk Ura vagy Harry Potter és akkor még nem is említettem a Call of Duty sorozatokat meg az Ubisoft gyártmányait. Kényére-kedvére válogathatott ott bárki. én a Aion-ra vetettem szemet már egy jó ideje, de pénztárcám ezt nem bírta volna. Gyűjtögetek, de az, amit félre szoktam rakni nem valami sok és biztató. Ráadásul a színészi fizetésem se valami sok és a lakbérre megy el a legtöbb. A stúdióban lakom pechemre. A többiek nem tudják és senkinek se mondtam el, de árva vagyok. A rendező úgy hozott ki az árvaházból, mivel illettem a szerepre és veszteni valóm meg úgyse volt. Valahogy eddig még nem kérdezkettek semmi ilyesmit, de kitudja mikor szúr szemet nekik a dolog, akkor viszont meg kénytelen leszek elmondani. De erre a napra csak egy feladatom, vagy célom van: Túlélni a mai napot sértetlenül és minden idegroham nélkül lehetőleg! A tervem: ha nem találnak meg, akkor nem idegesíthetnek és akkor nem kell egy borzalmas napot végigélnem! Szóval a terv elbújni! A játékok után időhúzás képen kénytelen voltam bemenni a DVD-kölcsönzőbe.A pultos elém rakta a filmeket én meg válogathattam.*

A shinigamik mindig a halál útjában állnak, mert ez a létezésük és munkájuk célja.Következő nap talán meg is halunk.Senki sem beszél róla, de legbelül mindenkinek ismerős ez a gondolat.Közelről láttuk a halált.Közelről éreztük a halált.Ezért tudtuk élvezni minden egyes napot.Nem utállak, mert elárultál minket.Azért utállak, mert miattad bántottam a barátaimat! Nem térek vissza sehová, amíg meg nem öltelek!
Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Csüt. Jún. 23, 2011 10:28 am

* A hirtelen jött víz elmossa a jókedvem maradékát is. Imuru ugrik utána, akárcsak én. Elkapom a tarkóját amíg a lánnyal foglalkozik, és visszarántom. Szinte lángolok a dühtől. A mögöttünk lévő falnak vágom, egy harci kiáltás keretében. *
- Ulquiorra ül! *Üvöltöm a víztől tocsogva. Az eredményt nem várom meg. Imuruhoz fordulok.*
- Vedd ki. Az eredeti szebb. *Mutatok a szeme felé, majd elviharzok a szobám felé. Közben lekapom a pólóm, és úgy fordulok be a szobámba. Ott ledobom a ruháim az ágyra, majd átöltözök. A kedvenc ruháim kapom magamra. Hófehér edzőcipő, vörös mintákkal, sötétkék bő farmer, valamint egy fekete szegélyes fehér póló. Mikor végignézek a tiszta ruháimon, elégedettséggel tölt el. A hajamat megtörlöm, és útnak is indulok. Egészen három szobával arrébb vezet az utam. Bedörömbölök, de nem érkezik válasz. Újra próbálkozok, de még mindig semmi. Az előző események után ez könnyen feldühített. Feltépem az ajtót, és megpillantom a fehér hajú kollégám, a számítógépe előtt. A fején nagy fülhallgató. Félmeztelen, egy szál nadrágban nyomkodja a billentyűket. Az első kezembe akadó tárgyat a fejéhez vágom. Mivel az egy fém ébresztőóra, így mikor elkapja, egyrészt az asztallapba veri célpont fejét, másrészt iszonyatosat csörömpöl. A megtámadott társam felkapja a fejét és hátrafordul. *
- Mi a büdös francot művelsz? *Kérdezi üvöltve. Én ettől csak idegesebb leszek.*
- Kétszer kopogtam, de semmi. Erre mikor benyitok te mit csinálsz? *Üvöltök vele.*
- Ember, épp Starcraftozok. Mit szívózol? *Jegyzi meg kissé halkabbra véve. A monitoron valóban a Starcraft második része megy. A képernyőn nagy betűkkel a következő felirat: Victory.*
- Úgyis nyertél Zeratul. Gyere! Kell a segítséged. *Intek neki kicsit nyugodtabban. Leveszi a fejhallgatóját és felkel.*
- Mi kéne? *Kérdezi egykedvűen. A kezét zsebre dugva, néz. *
- Minek vagy így öltözve?
- Emlékszel még, hogy ma van Hiyori születésnapja? *Kérdezem tőle gúnyosan.*
- Öltözz fel! A zuhanyzóban Imurunak segítség kell. *Gonoszul csillan a szeme. Én persze egyből helyesítek.*
- Ott fekszik Ulquiorra részegen. Segíts neki feléleszteni.
- Mért pont én? *Méltatlankodik. Elkapom a nyakát és közelebb rántom.*
- Mert te vagy kéznél. Meg mert te követed az eseményeket. *Furcsán néz rám.*
- Hiyori itt van még?
- Azt hiszem kiment a városba. *Nyögte. Én egyből elindultam kifelé,de még az ajtóból visszaszóltam.*
- Öltözz fel, és segíts a lánynak a zuhany alatt. *Vigyorgok hátra.*
- Lidércfajzat. *Teszem hozzá. Majd elindulok. Ő még utánam int középső ujjal, majd magára kap egy kék pólót, kisöpri kék szeméből,az enyémhez hasonló kócos haját és megindult a zuhanyzóba.*
- Lidérckard a nevem te gyökér. *Megropogtatta a nyakát és sóhajtott. Én közben kifelé indultam a városba, és keresésnek álltam. *
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Csüt. Jún. 23, 2011 4:40 pm

* A bolondság határtalan, ez látszik a mai napon mindenkin. Én nagy erővel indulok meg előre, majd hírtelen olyan gyorsasággal lefele, de nem érek földet, mivel Onitsura hátravág. Az esésem indokát nem értem, de a megérkezésből csak egy dologra tudtam következtetni. ~ Imuru titokban vagy egy nagy egyezést kapott illető, aki már a hideg vízre se reagál, sőt még cselekedni is képes, vagy egy hideg vérű valaki, aki olyan gyors, hogy engem is képes volt megállítani a víz ellenére ami az arcába csapódott.~ A gondolataim sajna hamar abbamarnak egy igen dühös mondat hallatán.*
- Ulquiorra ül! * Ez a hangnem nem nagyon tetszik, sőt még az arcomon is csodálkozás jelét mutatom. A szám lekonyul, de az illető nem marad sokáig. Mivel vizes lett, ezért hamar elhúz, és itt hagy egy lánnyal, bocsánat, egy halálosztóval akin csodás módon nem látszanak meg az izmok, de ez egy újabb tökéletes alkalom. Amint elmegy az egyik fegyőr, egyből a másik személyen nézek végig. A köntös nem akadály a fantáziámnak, amit ismét kimutatok az arcomon.* ~Miért is ne?~* Gondolom magamban, miközben szándékosan 2 ponton tapad meg a szemem.*~ Igen ez a két erotikus pont tökéletes, ahoz hogy összezavarjam.~*
Gondolom ismét magamban miközben az előttem álló személyt nézem, majd gyors tempóban pattanok fel és elrugaszkodva a faltól a célszemély felé indulok. A köpenyét célzom meg. Ha a számításaim nem csalnak, akkor megpróbálok nekimenni Imurunak, és lepróbálom róla szedni a köpenyt, mivel a víz még megy, ezért ha szerencsém van, akkor fehér ruhát visel. és ha az vizes lesz, akkor arra fog reagálni, így hát első célomként Leteperem Imuru-t és lerángatom a köpenyét, ezek után a második pontot veszem szemügybe, vagyis kihasználni az alkalmat és menekülni. Mivel az illető egy végtelen lány, aki most egyedül is van. ezért semmi esélye nincs arra hogy ellenálljon nekem, sőt talán még azt is képzelheti, hogy akarok tőle valamit, ezért könnyen összezavarodhat. Ezt az alkalmat kihasználva újra az ajtó felé veszem az irányt és megindulok nagy sebességgel, immáron figyelve az ellenfelemre. Amint kijutok, egyből lefordulok, és az ünnepre kijelölt hely felé veszem az irányt, majd annak egyik ablakát kihasználva kiszökök.*
Akamoto Imuru
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
154/50000  (154/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Csüt. Jún. 23, 2011 5:24 pm

- Hé! Veszed le rólam a mancsod! - *emeltem meg a hangom, és egyszerű módszerrel kimenekültem Ulquiorra kezei közül. Sajna ehhez azonban az kellett, hogy a köntösöm felső részétől megszabaduljak, alias kibújtam belőle, így könnyebben mozogtam. Hála az égnek elég vastag a fehér kimonóm ahhoz, hogy semmi olyat ne mutasson, amit nem illik.*
- Stop, az út elzárva! *jelentettem ki, és bezártam az ablakot, plusz egy szekrényt is elé toltam, hogy Ulqui menekülési esélyeit rontsam, az ajtót meg eltorlaszoltam úgyszintén. Tsuki no Hime, a kedves társam persze a segítségemre sietett, mivel ő volt a torlasz.*
Sarugaki Hiyori

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Csüt. Jún. 23, 2011 6:59 pm

//Még mindig a város utcáin, mivel rohadtul nincs kedvem visszamenni a stúdióba - Kubiriki Orochi a stúdióban//

*Eléggé sokáig nyalogattam a filmeket, alig tudtam dönteni közülük, de végül 3 darab nyerte el a tetszésemet. Különbözőeket akartam így egy vígjátékot a Kellékfeleséget, egy akciót a Feláldozhatókat és még egy akciót a Susker Punch-ot. A DVD kölcsönző szerencsémre elég olcsó volt, mivel jól ment neki az üzlet. Egy zacskót kértem a filmekhez, mivel táskám nem volt, majd mentem tovább az utcán. Szép időnk volt, kellemesen napos, csak remélni tudtam, hogy legalább egy kicsit lesülök járkálás közben. Az egyik bolt mellett elhaladva szemen szúrt egy gyönyörű vérvörös alma. Rohadt éhes voltam és ez egy szívet melengető látvány volt. Nem haboztam azonnal megvettem. Lassan ettem, át akartam érezni a finom édes ízét. Evés közben a folyóhoz vettem az irányt, minél messzebb a stúdiótól, hogy ne találjanak rám.Eközben persze legkedvesebb barátom Orochi szinkronszínésze sem tétlenkedett. Ő colt az egyetlen, akiben "megbíztam", már ha azt bizalomnak lehet nevezni.Olyan volt nekem, mint a nővérem de ezt a családos dolgot még neki sem említettem. Szerencsétlennek éreztem magam miatta. Orochi szinkronjának az igazi neve Megumi volt, de már mindenkibe az Orochi ékelődött bele, így nem zavarta. Nem a stúdióban lakott, ő külön lakásban élt kicsivel messzebb, de a legtöbb időt velünk töltötte, már amikor van ránk ideje. Mivel neki ez nagy napnak számított így emlékezetessé akarta tenni.Nagy sebességgel kivágta a stúdió ajtaját, még mielőtt bárki kiléphetett volna rajta. meglepő látványt nyújtott. Egy fűszoknyában és egy kókuszból készült melltartóban jelent meg. nem volt a legrondább látvány mivel elég dögös kb. 18 éves lány volt. Haja barna, amiben egy liliom volt belefűzve és a szeme is ugyancsak barna volt. Köldökében egy piros köves kereszt piercing díszelgett. Elég feltűnő bevonulót produkált, mivel teljes gőzerőből elordította magát:
- Sziasztoooook!!!

Hanashita Onitsura

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szomb. Jún. 25, 2011 8:36 am

*A városban nézelődök, eléggé tempósan szedve a lábaim. Ilyenkor utáltam, hogy amit forgatás közben megoldottunk egyetlen effekttel, az itt nem megy. Most leginkább a Shunpo jönne jól. Egyszerűbb lenne a keresés. Így, csak próbálom a várost járni, és kérdezősködök. Többek közt DVD kölcsönzőkben. Elvégre Hiyori kicsit filmmániás ha jól hallottam. Bent a stúdióban kedvenc kollégám sétálgatott. A zuhanyzó felé elnézett, de nem látott semmi feltűnően nagy problémát. *
- Ezért csoszogtam ide? *Nézett nagy szemekkel, aztán vállat vonva megfordult. A szobája felé haladva ismerős hangra lett figyelmes. Elmosolyodott, kihúzta magát, és lazára vette a figurát. Hogy, hogy nem a főbejárat felé kanyarodott. Megumi állt az ajtóban.
~ Megumi. Lehet nekem is a Shin-t kéne használnom a Lidérckard helyett. De már úgy hozzám nőtt. * Elmélkedett míg megközelítette a lányt.*
- Szeva Orochi. *Köszönt vidáman, majd végigpillantott rajta. Nem feltűnően. Azt próbálta kerülni Megumi közelében. *
- Mi ez a szerelés? Hawaii-n voltál? *Közeledett barátságosan a lányhoz. Nem volt a hangjában a karaktere gúnyossága. Nem volt olyan gúnyos mint a szerepe mutatta. Sem olyan komoly és az én karakteremhez képest összeszedett. *
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szomb. Jún. 25, 2011 7:23 pm

˙( Tusoló--> folyosó--> Az ünnepelt szoba--> az utcák--> Park nem messze a stúdiótól.)

* Imuru szerencsétlen módon nekiáll az ablakot becsukni, eközben én sikeresen szökök meg az ajtón keresztül, amit Tsuki No Hime a barátnőjére is zár. Egy általam ismeretlen személy lép be az épületbe, de én nem nézek oda, inkább befutok az ünnepelt szobába, ahol rá is zárom az ajtót, majd megpillantom az asztalon a piákat amiket hoztam, és az utolsó rekesz citromos sört felkapva megszökök az ablakon keresztül egy park felé veszem az irányt, miközben győztesen iszom a söröm, eközben elgondolkodok.* ~ Miért is szöktem én meg? Mit is akarok? Ja megvan! Meg kéne találnom az ajándékot! Vajon hova tehettem. Nem tudom.~ *Gondolkodok el, miközben helyet foglalok az egyik padon és vedelni kezdem a sört.*
Rokuta

Hozzászólások száma : 79
Regisztrált : 2011. May. 08.

Karakterlap
Reiatsu:
150/50000  (150/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Szomb. Jún. 25, 2011 8:59 pm

Rokuta, mivel még tök új volt a szakmában, és eddig csak egy emberrel ismerkedett meg valamennyire, akit Senshinek hívtak, nem igazán volt képben, hogy kinek mikor milyen napja van.
Mint a többiek nagy része, ő is ott kapott szállást a stúdióban. Igazából fogalma sem volt, hogy mit keresett ott. Igaz, hogy egy újságban akadt rá erre a különös munkára, de meg sem fordult a fejében, hogy pontosan miről is van szó.
A fürdőszobában állt a mosdókagyló előtt, szemben a tükörrel. Megmosta az arcát és belenézett a tükörbe. Látta, hogy a tükörképének az arca kezd emberibb színt felvenni, miközben a fehérítőszer lefolyik az arcáról.
Levette a cuccait, és átöltözött egy hasonlóan sötét, ám kényelmesebb viseletbe.
Mikor mindezzel megvolt, fogta magát és kiment a szobájából a folyosóra. A fekete kardot is magával vitte, amit a forgatáson kapott. Eddig ez az egy dolog volt az, ami igazán megtetszett neki ebben az egész filmforgatásos dologban.
Amiért még senkit sem ismert, igyekezett azt az egy személyt megkeresni, akivel eddig kapcsolatba került, vagyis Senshit. Bár, még a teljes nevét sem tudta. Csak annyit közöltek vele, hogy valamilyen Senshi lesz az, akivel először találkoznia kell ahhoz, hogy aztán halálisten vagy mi a franc legyen belőle. Ezt mindig elfelejtette. Elég volt neki az aznapi forgatáshoz szükséges szöveget megjegyeznie.
Menet közben a hátára csatolta a kardot, és közben jobbra-balra tekintgetett, hátha észrevesz valakit, akitől útbaigazítást kérhetne, de senkit sem talált. Ahogy ment, egyszer csak odaért a főbejárathoz, amin éppen akkor toppant be egy különös nő, egy különös szerelésben. Elég lengén volt öltözve, amihez Rokuta nem volt hozzászokva, így gyorsan visszahátrált, és elrejtőzött egy kiszögellés mögött.
Várt és figyelt. Addig nem akarta felfedni magát, amíg nem muszáj. Még nem látta az időt elérkezettnek erre.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Today at 3:24 pm

Szabad játék. (Gumiszoba)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Szabad Játék (1)
» Barbara ,,Bobbi" Morse /Szabad/