Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Szabad játék. (Gumiszoba)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sarugaki Hiyori

Hozzászólások száma : 273
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Vas. Jún. 26, 2011 6:20 pm

* Egy kis idő után végre kiértem a folyóhoz és lehuppantam a partjára. Közben még mindig az almámat eszegettem. A stúdióban Megumit jobbára csak egy ember üdvözölte az pedig Lidérckard volt. Ahogy befejezte az utolsó mondatának betűjét Megumi egyből átkarolta a válla felett és nagy lelkesedéssel elkezdte mondandóját.
- Hát tudod Hiyori szülinapját emlékezetessé kell tenni valahogy, apropó! Hol van az ünnepelt kisasszony? - kérdése közben körbe-körbe nézett, de az említett személyt nem találta, viszont valami mást észrevett. Egy másik személy bujkált az egyik kiugrásnál vagy minél. A lány nem értette mi baja lehet, talán fél?Nem akarta megzavarni az illetőt, így inkább szó nélkül hagyta és visszakoncentrált Lidérckardra.
- Tortát hoztatok már, vagy nekem kell elfutnom érte? Egyáltalán csináltatok már valamit, vagy egész idáig aludtatok esetleg a gép előtt Starcraftoztatok - nézett megvetően az előtte álló személyre. Szemét a lelkébe égette, jelezve ezzel, hogy legalább feldíszítették a szobát vagy valami.*

A shinigamik mindig a halál útjában állnak, mert ez a létezésük és munkájuk célja.Következő nap talán meg is halunk.Senki sem beszél róla, de legbelül mindenkinek ismerős ez a gondolat.Közelről láttuk a halált.Közelről éreztük a halált.Ezért tudtuk élvezni minden egyes napot.Nem utállak, mert elárultál minket.Azért utállak, mert miattad bántottam a barátaimat! Nem térek vissza sehová, amíg meg nem öltelek!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hanashita Onitsura

Hozzászólások száma : 202
Kor : 24
Regisztrált : 2011. Jan. 12.

Karakterlap
Reiatsu:
562/50000  (562/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Szabad játék. (Gumiszoba)   Pént. Júl. 22, 2011 4:55 pm

Nos mivel kedvenc Vaizardunk születésnapja már messze elmúlt, így sajnos le kell zárjam ezt az érdekesnek induló játékot. Ugyan az ajándékozásig nem jutottunk el, így ennek most szerét ejteném.
Khm. Hiyori, megkésve bár de törve nem, átnyújtom neked a Bleach FRPG stábjának, ajándékát. * Dobpergééééés*
Születésnapod alkalmából tied 30 reiatsu. Reméljük jó hasznát fogod venni. A részleteket, PM-ben Ulquiorrától, avagy tőlem tudhatod meg. További jó játékot és kellemes időtöltést az oldalon. Légy továbbra is olyan amilyennek szeretünk, és még sok boldog Születésnapot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Szabad játék. (Gumiszoba)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Szabad Játék (1)
» Barbara ,,Bobbi" Morse /Szabad/
» James Rhodes - Vashazafi/Hadigép /Szabad/
» Darcy Lewis /Szabad/
» Phil Coulson /Szabad/