Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Állatkert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sarugaki Hiyori

Hozzászólások száma : 273
Regisztrált : 2011. Jan. 17.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Állatkert   Vas. Szept. 11, 2011 7:30 pm

Igen Karakurában is található egy ilyen állatkert, nem is akármilyen! Nagyon színvonalas, sokféle állat tekinthető itt meg a nagymacskáktól és medvéktől kezdve a hüllőkig, halakig. Külön elválasztva vannak a különböző csoportú állatok és persze ételek és italokat is lehet venni itt. A bejáratnál emlékeket lehet venni, szóval ez egy rendes kiépített és kellemes állatkert.

A shinigamik mindig a halál útjában állnak, mert ez a létezésük és munkájuk célja.Következő nap talán meg is halunk.Senki sem beszél róla, de legbelül mindenkinek ismerős ez a gondolat.Közelről láttuk a halált.Közelről éreztük a halált.Ezért tudtuk élvezni minden egyes napot.Nem utállak, mert elárultál minket.Azért utállak, mert miattad bántottam a barátaimat! Nem térek vissza sehová, amíg meg nem öltelek!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Arakiri Keisuke

Hozzászólások száma : 12
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
280/50000  (280/50000)
Démonmágia:
68/50000  (68/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Pént. Szept. 30, 2011 5:47 am

* Állat kertben vagyok. Pontosan tudom hol van a hollow, érzem Reiatsu-ját. Elindultam a hollow Reiatsu-ja felé ami egyfolytában mozgott. Alig kellett megtennem két-három lépés és mér előttem termett. Annyi időm volt, hogy ki jöjjek az emberi testemből. Mihelyt kijöttem a "testemből" támadásba lendült a hollow. Épp, hogy eltudtam ugorni előle, nem sok híja volt, hogy eltalál. Támadásba lendültem, előrántottam a kardom és Shikai-ba váltottam.
~ Hé Ara, ideje volt már hogy végre harcolj is egy kicsit, már 1 hete itt vagy az élők világában. De tudod, hogy mi a poén??
- Nem érek rá!! De azért mondhatod.... Mi?? - mondtam mosolyogva
~ Az, hogy csak ma mentél suliba. Nem vicces??
- De, az. Figyelnél egy kicsit jobban a harcra!
- Shikai!
~ Jól van, na. Háromra megpróbálhatod levágni az egyik lábát.
Egy... Kettő... Hááárom. Most vágd le!!
- Speed Dragon will!
Sikerült levágnom az egyik lábát. Még három maradt + a feje.
~ Juhhé! 1:0 ide!
- Ja ki-akadt a torkomon mert egy hihetetlen sebességű farkinca süvített felém a szélben.
Eltalált, lassan elsötétedik körülöttem minden. Lecsukódik a szemem, el ájultam.
Kb 1 óra múlva ébredhettem fel a hollow sehol.
- Hol van a hollow, Shan?
~ Elment, és ne kérdezd, hogy hova. Cöh, puhány. - fintorgott
- Hagyjál, lógva. Különben nem is érzem már a Reiatsu-ját. Ez ma már nem lesz meg, úgy mennyük aludni és holnap suli után foglalkozunk vele.*

A hozzászólást Arakiri Keisuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 07, 2011 5:44 am-kor.
Sarugaki Hiyori

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Kedd. Okt. 04, 2011 3:26 pm

*Az események nagyon gyorsan zajlanak. Amint az állatkertbe ér a halálisten ott már várja is valaki. Alig tud kibújni a póttestéből mivel a lidérc rögtön az életére tör. Erős, izmos teste van és hófehér. testalkata legjobban az oroszlánéra hasonlít, viszont ez nagyobb. A testén rengeteg véres sebhely foglal helyet, némelyik a legrosszabb helyen. A fájdalom már elvette azt a kis eszét is ami megadatott neki. Két nagyon izmos farkával támadt, ezek mintha egy gyíkról lettek volna letépve és rávarrva az oroszlánra. A mancsain éles karmok, amik biztos feltépték a húst. A maszkja vagy fejpáncélja volt a legérdekesebb. Mindenféle mintázat volt rajta és a jelentőségét kitalálni biztos nem lehetett. Egy farkcsapással próbálta összetörni a shinigami csontjait, de nem jött össze… először. Keisuke sem rest, azonnal a lényegre tér. A terve miszerint feldarabolja a hollowot, elsőre jól alakul, egy mellső lábat sikerül is lecsapni, de ezzel vége. A szörnyeteg újra egy farkcsapással ostorozza meg, ami be is talál egyenesen a bordái közé. éles fájdalom hasít a halálisten oldalába ráadásul ki is üti egy órára. Addigra már a lidérc eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Keisuke hazaballag az átmeneti lakására és kialussza magát viszont a bordák nem forrnak össze egy éjszaka alatt. Kénytelen legalább bekötni bár nem mintha sokat segítene. Másnap reggel iskolába menet ugyanazt a reitatsut érezheti meg ugyanonnan. Az állatkert nagyon zsúfolt lett mostanság, főleg lidércekkel. Más nem is várhatná ott, mint a tegnapi szörnyeteg és azonnal támad. A farkával próbálkozik megint. Ugyanaz a terve, mint tegnap, megpróbálja halálra zúzni.*
lidérc

/Kérlek a mozgóképeket vedd el a másik maradhat, de így elég sok helyet foglal és zavaró/

A shinigamik mindig a halál útjában állnak, mert ez a létezésük és munkájuk célja.Következő nap talán meg is halunk.Senki sem beszél róla, de legbelül mindenkinek ismerős ez a gondolat.Közelről láttuk a halált.Közelről éreztük a halált.Ezért tudtuk élvezni minden egyes napot.Nem utállak, mert elárultál minket.Azért utállak, mert miattad bántottam a barátaimat! Nem térek vissza sehová, amíg meg nem öltelek!
Arakiri Keisuke

Hozzászólások száma : 12

Karakterlap
Reiatsu:
280/50000  (280/50000)
Démonmágia:
68/50000  (68/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Hétf. Nov. 14, 2011 6:27 am

*- Na akkor indulás a suliba Shan.
~ Hé Ara érzed ezt a reitatsut
- Igen és ugyan onnan jőn ahonnan tegnap
~ Mennyi az idő Ara??
- Mért? 7 óra 20 perc
~ Akkor még belefér
- Akkor futás az álatkertbe

Az állatkertben....

~Már megint ugyanaz a támadás Ara.
- Igen de ezt most kikerűljük.
- Shikai!
- Kage Doragon
- Félelem első szint: Árny Játék
Az árnyak hihetetlen sebbeséggel haladnak felém, még a cica-mica farkánál is gyorsabban, egy helyen összpontosulnak és szétszorodnak,
ezzel felvéve a kinézetem. Minden árnyék más és más irányba szaladgál ezzel megzavarva a macseszt.
- Itt a lehetőség! Megint háromra Egy... kettő... három... Ugrás!
- Félelem második szint: Árny Tánc
Keresek egy el nem használt árnyékot szerencsére a macsesznek elég nagy árnyéka van.
Belelépek a macska teste alatti ányékba és rá teszem a kardom az árnyékra és mielőtt a macska észre vette volna azt, hogy alatta vagyok árnyék elnyel.
Szerencsémre a cica háttal állt a napnak, így a rá érkező napfény olyan nagy árnyékot csinált a teste elé, mint egy ház. Ez esélyt adott arra, hogy ketté vágjam a maszkját.
A macska előtti árnyékbó ugrom elő vágok eggyet és a maszk ketté válik ezzel a cicának annyi.
- Jőhet a kővetkező rész a kűldetésemben, de mi is volt az?? Ja valami csajszit kellene megtalálnom nem?- Shan??
~ De azt, de te bolond vagy.
- Miért??
~ Majd megtudod.
- Na irány a suli *

Sarugaki Hiyori

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Szomb. Dec. 03, 2011 12:21 pm

*Keisuke furcsa mód nagyon hamar végzi el a feladatát, pedig ez egy erős lidérc lett volna. Még mielőtt elindulhatna az iskolába a bal zsebében megszólal valami. Bizony, egy mobil az, amit még az egyik tiszt adott, hogy el tudják érni, ha valami baj van. Folyamatosan csörög, egy idegesítő dallamot hallat, de muszáj felvennie.*
- Arakiri Keisuke! Ideje visszajönnöd, már biztos elvégezted a feladatod. A lányt hagyjad, majd a nemesek elintézik. Nem a mi hatáskörünk.
* Szólal meg a hang és a shinigami azonnal siet is vissza SS-be. A küldetése sikeres, hisz ahogy a hang is mondta a lány nem a hatáskörük már.

/És én itt le is zárnám a történetet, te még írhatsz egy hsz-t ha akarsz, de választ nem fogsz kapni. Egy kis megjegyzés: kevés leírást használsz és túl sok párbeszédet így nem annyira élvezet olvasni ráadásul sokszor Te alakítottad a történetet. Sajnálom hogy le kell zárnom de nekem ez így már nem olyan jó. Kapsz tőlem 10 reitatsut, de behunyom a szemem./

Blazer Rokuta

Hozzászólások száma : 5
Regisztrált : 2012. Apr. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
260/50000  (260/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Csüt. Jún. 07, 2012 4:00 pm

Hirtelen fel keltem az ágyból és még álmosan megmostam az arcomat gyorsan elrohantam a kapitányhoz kérdeztem tőle hogy nincs-e valami küldetés?

adott nekem küldetést amit persze el is fogattam ez állttal meg kezdődött a kalandom.
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 23

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Kedd. Jún. 19, 2012 6:05 am

"Blazer iparkodva ébredt, majd gyorsba rendbe rakta magát, és már ment is, hogy felkeresse mesterét, aki örömmel várta."
- Üdvözöllek Blazer. "Jelentette ki maszkja mögül, miközben 2 másik illetővel 1 listát nézegettek."
- Jó hogy jössz. Azt hiszem lenne egy feladatom neked. "Jelentette ismét ki örömteljesebben."
- Azt hiszem Karakura állatkertjében jelentést kaptunk 3 erősebb lélek jelenlétéről. A te feladatod az lesz, hogy gyűjtsd be őket, és bírd rá, hogy csatlakozzanak. Rendben?
"Tette fel a kérdést, majd megvárta válaszát, és tovább folytatták a munkát. Az ifjú halálisten megkapta első feladatát. Kezdődjék a kaland!

Az állatkertben:
Nagy a sürgés forgás, tekintve azt is, hogy szünet van, így hát sok gyerek, szülő, és szerelmes pár tölti itt programját. egyenlőre semmi szokatlant nem lehet látni, az állatok is nyugodtak."

// Írj 1 helyet ahol keresnéd elsőnek a lelkeket az állatkerten belül.//
Blazer Rokuta

Karakterlap
Reiatsu:
260/50000  (260/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Csüt. Júl. 05, 2012 5:25 pm

egyenlőre várok a lélek energiák észlevételére és e közben fel mérem a terepet.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Vas. Júl. 08, 2012 5:02 pm

"Telik múlik az idő, lassan kezd már esteledni, de léleknek se híre se hamva. Az állatkert is kezdi kezdi zárni kapuit. Mikor már mindenki elment viszont mozgolódás nyomai kezdenek látszani. Mondhatni újra éled az élet, amit a fiú is láthat. A semmiből lelkek kezdenek feltűnni, akik mind az állatkert 1-1 pontjában vannak. Szemmel láthatólag szórakoznak, vagy legalábbis próbálnának, de az állatok már alszanak. Az első pár lélek nincs is tőled túl messze. Úgy látszik nagy szerencséd van."
Blazer Rokuta

Karakterlap
Reiatsu:
260/50000  (260/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Szomb. Okt. 13, 2012 9:01 am

oda mennék hozzájuk és mondanám nekik hogy ha meg akartok fizetni annak!! aki ezt tette veletek csatlakozzatok hozzánk és nem foktok szenvedni és legyőzzük őt és a szolgáit!
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Pént. Nov. 02, 2012 5:33 pm

*Miután megpillantod a lelkeket úgy döntesz hogy odamész hozzájuk, majd szóba elegyedsz velük. Előtted 3 pompás és életvidámnak tűnő személy áll. Az egyik fiú, míg a másik 2 lány. Melleik a plafont bombázzák... Na jó... nem, de azért látni rajtuk hogy már megkapták az élettől e fegyverüket. Mind mind különbözik valamiben. Az egyik lány kisebb mint a másik 2 illető. Haja két lófarokhoz hasonló copfba van fűzve, amit már csak annak színe bitorol amit még a sötétbe is ki lehet venni, ez pedig nem más, mint a vörös szín. Tekintete meglepett pont úgy mint a másik lányé, aki még a fiúnál is magasabb. Ennek a lánynak vállig érő fekete haja van és szemüveget visel. Karcsú kecses testtartása és testalkata van. A harmadik illető nem más mint a csoport különce. Haja 3 különböző színben pompázik, mint valami meleg felvonulásból szabadult díszpinty. ruházata ennek ellenére egyhangú fekete. Min különböznek, de egyvalami mindegyiken egyezik és mégpedig ez nem más, mint az elszakadt léleklánc.

Na akkor ott tartottunk, hogy Rokuta odamegy hozzájuk, majd így szól:

- Ha meg akartok fizetni annak, aki ezt tette veletek, akkor csatlakozzatok hozzánk, és nem foktok szenvedni, és legyőzzük őt és a szolgáit! * Ez a szöveg mondhatni szívből jövő, bár az elmélet se lenne rossz egy kis apróságot kivéve.*
- Miről beszélsz? Én még nem haltam meg! Nem tudom hogy miféle égből pottyant bolond és megszállott személy vagy, de hagyj minket békén! Amúgy meg nem látod hogy szórakoznánk? *Szólal fel a dísz pinty. Talán lehet hogy nem egy nagyobb hatalom és annak a csatlósai ölték meg őket. Talán itt az ideje egy másik tervnek?*
Ivan Azgiaro

Hozzászólások száma : 142
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Szer. Júl. 10, 2013 8:11 pm

Az elátkozott állatkert, avagy félelem a rácsok mögött.

Egy eső csepp hull alá a majmok ketrecénél, mely szép lassan lecsúszik a vas rúdon, melyeknek egysége börtönt képez az állatok elé. Este van, pontosabban éjszaka, mégis az állatok környékén sűrű mozgás van. Nem is csoda, hiszen az állatkert fő látványossága Sparky a jegesmedve az utolsókat rúgja. Körülötte az állatkert gondozói, és az orvosok próbálkoznak életben tartani ezt a csodát. Vajon mi történhetett, hogy most így áll? Senki se tudja, bár egy biztos, még hozzá bármi is történt a jegesmedve már nem túl sokáig vendég a rácsok, és falak világában. Hosszú kín keserves szenvedés során beszívja az utolsó levegőt, majd eltávozik az élők közül. Másnap az állatkert tragédiájának híre hamar szétterjed, mely során annak nézettsége és látogatóinak száma is megcsappan. Pár nap múlva fura dolgokra lesznek figyelmesek a gondozók. Egyesek szellemekről kezdenek el beszélni, míg mások átkot emlegetnek. Bár sokak szerint ezek csak rém hírek, mégis érdekes mód, minden este pontosan ugyanabban az időpontban történik valami. Ennek hamar híre megy, bár bizonyíték nincs, mégis sokan kezdik el híresztelni az elátkozott állatkert rémhírét. Vajon mégis mi ez az egész? Bármiről is legyen szó, úgy látszik valakinek meg kell oldania. Természetesen itt jönnek képbe hőseink, akik még gyanútlanul töltik szabadidős tevékenységeiket a már megszokott környezetükben.

/Természetesen ettől függetlenül mindenki ott kezd, ahol karaktere szeret megfordulni. Első Hsz-etekben kérlek tüntessétek fel a kaland nevét, hogy tudjam ki-mi-hol?/
Nobory Kyo
Shinigami

Hozzászólások száma : 24
Regisztrált : 2009. Apr. 15.

Karakterlap
Reiatsu:
1870/50000  (1870/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Szomb. Júl. 13, 2013 6:41 pm

Kyo egy ásítás kíséretében érkezik az állatkertbe, ezzel egyetemben Karakura városába. Amint kilép a kapun, szinte azzal egyidőben repül el a pokollepke is, tesz egy kört, majd visszaszáll a kapuba, amely ezek után be is csukódik, majd szép lassan eltűnik. Kyo körbetekint, hogy felmérje a terepet. Megvakarja tarkóját egy röpke sóhaj kíséretében: nincs túl sok kedve itt lenni perpillanat. Annyival jobb dolgokat tudna éppen tenni Sereteiben... Például elmehetne inni. Régen tette már, de talán majd ha végzett, elmegy egy Földi kocsmába, hogy kipihenje magát. Persze, ha meg is teszi a kis kitérőt, a jelentésekből kihagyja majd. Nem mintha kapitányát zavarná, maximum mások néznék rossz szemmel.
~Ajh... Furcsa jelenségek, nem árt leellenőrizni... Miért nem küldtek valami hatodik osztagosat, lehet jobban értene hozzá... És emellett itt lenni még pár napig, hogy aztán ha már ide küldtek a friss lelkeket is felküldjem Sereteibe.... Nem az én stílusom ez a munkakör, de mit lehetne tenni? ~Fut végig agyán a gondolatszál egy újabb sóhajtás közben. Körbetekint ismét, csak ekkor jön rá: bizony már este van. Nem sok embert lát, de még vannak. Hogy bezárt-e már hivatalosan az állatkert? Ezt nem tudja eldönteni, habár, neki nem is sokat számít. Nem mintha az emberek láthatnák egyáltalán, hogy jelen van. Amint erről meg is győződik, s integet egy kört a járókelőknek, lassú léptekkel indul meg, hogy körbejárja a kellemesnek tűnő helyet.
Alice
Vaizard

Hozzászólások száma : 202
Kor : 24
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
3000/50000  (3000/50000)
Démonmágia:
82/50000  (82/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Vas. Júl. 14, 2013 6:46 pm

*Egy kiadós nyújtózkodás kíséretében mászik ki az ágyból.  Ő is hallotta a történeteket a "kísértet járta állatkertről" így úgy gondolta hogy kissé utána jár a dolgoknak. Szereti az állatokat, így ha másért nem is, de miattuk veszi a fáradtságot hogy elmásszon az állatkertbe. Ahogy kipislog az ablakon látja hogy épp most megy le a nap.*
~Remek. Időzíteni tudni kell.
*Hangtalanul, sétál ki a szobából, lezuhanyzik, majd egy lélekcukorkát lenyelve kilépett a testéből. Reiatsuját mint mindig erősen elnyomja. Nem szereti ha mások tudnak a jelenlétéről vagy akár az erejéről, még ha csak becslés szinten is. Tudja hogy nem tudja teljesen elnyomni, de még ez is jobb a semminél.*
-Menny el bevásárolni. A lista és a pénz az asztalon. Ha veszélybe kerülsz menekülj.
*Adja ki az utasításokat majd egyszerűen kinyitja az ablakot és elindult az állat kert felé. A megszokott shinigami ruhával ellentétben az övének nincsenek ujjai, elől, a 10. osztag hadnagyáéhoz hasonlóan mélyen szét van nyílva a ruhája, illetve az obija nem fekete hanem vörös. Ha amúgy is kilóg a sorból akkor az öltözéke miért ne mutatná. Hosszú fekete haja kiengedve lebeg utána ahogy bele kap a menetszél. Nem tudja miért, de úgy érzi sietnie kell. Pont abban a pillanatban, mikor átlépi az állatkert kapuját érzi meg az idegen reiatsut. Egyértelműen shinigamié. Megtorpan.*
~Barát vagy ellenség?
*Ez csak egy féle képpen derülhet ki. Ahhoz pedig találkozniuk kell. Alice tétovázik. Nem akar bajt. De aggódik az itt történt dolgok miatt. Lassan, kényelmesen indul el a már eltávozott jegesmedve helye felé. Talán ki tud deríteni valamit. És ha minden jól megy, még az összetűzést is elkerüli. Mindenesetre éber marad.*
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Vas. Júl. 14, 2013 10:28 pm

* A kaland szép lassan kezdetét veszi a két félnek. Elsőképp Kyo érkezik a helyszínre, aki cseppet se habozva felderíti környezetét, melyből leszűri, hogy még éppen hogy zárás előtt érkezett a helyszínre. természetesen láthatatlanságáról is meggyőzést szerez, mikor körbeintegeti a közelében lévő embereket, viszont a tömegből észreveszi egy gyerek, aki rámosolyog és visszainteget neki, amire az anyja rá is kérdez, ezután tovább mennek. Ezzel megkezdődik a nyomozás. A fiú lassú léptekkel indul meg az állatkertben, elsőképp a pingvinek kedvenc időzési helyét pillanthatja meg. Természetesen az állatkert kapui már záróban vannak, így az állatok is kezdenek nyugvóra térni, viszont ami egyből felhívja a figyelmét, az nem más, mint 2 gondozó, akik elég bizalmas beszélgetést folytatnak egymás közt, miközben a felmosót markolásszák. Ha közelebb megy, akkor a következőket hallhatja.*
- Hé szemes. Tegnap iszonyú kupé volt a madár házban.
- Miért? Mi történt? Csak nem megint a szellem?
- Nem tudom mi volt az, de ez másabb volt mint az eddigiek. Az egyik papagáj eltűnt, és reggel a madárház ketrecében vérnyomokat találtak.
- Hogy micsoda? Csak nem azt mondod hogy ez a valami már öl is?
- Nem tudom haver, de kezdek egyre jobban beparázni a legutóbbi eset óta.
- Tán csak nem Daisuke műszakára gondolsz? Én is felmondtam volna az ő helyében.
- Csak mi lehetünk olyan ostobák hogy továbbra is itt maradtunk, na meg a jó öreg Kate.
- Ja. Ő aztán kemény ember. Kötélből vannak az idegei. Am jut is eszembe. Nem láttam ma még. Nem tudod mi van vele?
- Állítólag este lesz műszakban. Ő az egyedüli aki még be meri vállalni az utóbbiak során.

*Talán ez egy jó kiindulási alap lehet a következő nyomhoz, minden esetre térjünk ki történetünk másik szereplőjéhez, aki ekkor lépi át az állatkert kapuit, és lám, már egyből talál is valamit, ráadásul nem mást, mint az előző hősünk lélekenergiáját. Alice habozik kezdeményezni, így egyenlőre a kapu közelében tartózkodik, majd úgy dönt hogy egyből beleveti magát a mély vízbe, így megindul az elhunyt állat szemei által látott utolsó helyszínre, vagy legalábbis az élők által ismertre. Minden esetre hamar odaér a kívánt helyre, sőt túlságosan is zökkenő mentesen érkezik meg. Útja során senkit nem lát, még a gondozók se kerülnek az útjába, na de ott tartottunk, hogy megérkezik céljához, még hozzá Sparky ketrecéhez. Természetesen egy tábla fogadja, melyre az utóbbi van kiírva.*
"Szíves elnézésüket kérjük, de az adott állatfaj nemrég hunyt el, ezért ez a részleg nem üzemel. További jó szórakozást kíván a Karakurai állatkert."

* Miután ezt elolvasta, ha körbe tekint, akkor megpillanthatja a ketrec hátsó falát, pontosabban ott megpillanthat egy bejárót. Talán lehet az az egyedüli bejárat, minden esetre ha netalántán ott próbál meg bejutni, akkor rá kell jönnie, hogy az ajtó zárva van. Immáron beesteledett, és kb 23:30 környékén járhat az idő, amikor egy idős emberke jelenik meg a helyiség előtt. Szemmel láthatólag gondozói ruhában van. Halkan egy kis imát mormol el a szája alatt, majd vet egy keresztet, és megindul tovább útjára. Ha Alice követi, akkor a melléképülethez juthat, melynél egy "idegeneknek belépni tilos" feliratú tábla fogadja. Ha belép, akkor egy kis szobát láthat, mely remekül fel van szerelve monitorokkal. Szemmel láthatólag ez a megfigyelő terem, ahol mindent jól belátni. Ezen kívül egy kis fém szekrény is helyet foglal a szoba jobb sarkában, ami tele van tömve dokumentumokkal, és bejegyzésekkel. Az öreg hamar helyet foglal az egyetlen székben, majd erősen kémlelni kezdi a kamerák által kivetített területeket.*
Nobory Kyo
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
1870/50000  (1870/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Vas. Júl. 21, 2013 11:02 am

A visszaintegető gyermeken mosolyog kicsit, olyan rég járt már a Földön, hogy el is felejtette, némely fiatalabb ember láthatja még őket, bár szerencsére ők még nem fogják teljesen fel, hogy olyan nagyon furcsa, hogy más nem látja őket. Szép is a gyermeki ártatlanság. Nemsokkal később szerecéje van, s megpillant pár dolgozót. Közelebb érve hozzájuk érdekes információkat tudhat meg. Egy enyhe sóhajkíséretében indul meg a madárház felé, hátha ott megtudhat valamit. Reaitsut perpil még nem nagyon keres, Alice lélekjelenlétét így végképp enm veszi észre, még ha esélye is lenne rá esetlegesen.
~Ajh, remélem csak egy gyenge, friss hollow az. Akkor egész hamar letudhatom ezt az egész ügyet s kikapcsolódhatok egy kicsit. Rám férne már....~ Kalandozik el gondolataiban a fiú, ahogy a madárház felé sétál. Ha odaér, még nem megy azonnal be., elősször körbejárja párszor, hátha felfigyel valami érdekességre, s ekkor megpróbál öszpontosítani, hogy érzékel-e valamiféle reiatsut, s ha igen, mifélét. Egy gyenge hollowi reiatsunak örülne a legjobban, de ezt sajnos nem Ő dönti el. Kezével végigsimít zanpaktouján, mely még oldalán nyugszik, ez kis magabiztosságot ad neki. Ha semmi érdekeset nem vesz észre, sem furcsa reiatsut, sem hollow reiatsuját, akkor bemegy a madárházba is körülnézni.
Alice
Vaizard

Hozzászólások száma : 202
Kor : 24
Regisztrált : 2009. Jun. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
3000/50000  (3000/50000)
Démonmágia:
82/50000  (82/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Pént. Júl. 26, 2013 3:59 pm

*Az elhunyt jegesmedve emlékére állított tábla láttán kissé elhúzza a száját. Bármily meglepő, Alice szereti az állatkertet. Vagy legalábbis az állatokat. Egy időben kedvenc szórakozásai közé tartozott hogy meglátogatta a felbukkanó cirkuszokat, vándor állatkerteket, illetve elutazott a híresebb állatkertekhez, hogy megcsodálja őket. Majdhogynem évtizedenként, bár néha ritkábban, máskor sűrűbben talál magának új "hobbit". Tény, hogy Sparkyt ő életében -mármint a jegesmedve életében- nem volt alkalma megszemlélni, ettől még sajnálja az állatot. Természetesen megnézi a szemben lévő ajtót, de mikor zárva találja tanácstalanul megvakarja a fejét, majd körbenéz, hátha talál magának másik ajtót, vagy utat, ami tartogathat számára érdekességet. Sajnos csak egy idős munkás jár erre. De miért is ne? Végül is a hölgyemény nem ismeri olyan jól a helyet, vagy legalábbis az öregnél biztosan nem jobban, így jobb ötlete nem lévén, követi. Ahogy meglátja az "idegeneknek idegeneknek belépni tilos" táblát még el is mosolyodik, és nem meglepő módon, figyelmen kívül hagyva a kiírást, követi az öreget a megfigyelő terembe. Először a szobában néz alaposabban körbe, majd ha nem talál semmit, a monitorokra függeszti a tekintetét. Próbálja mindegyiket alaposabban áttanulmányozni, hátha lát rajtuk valamit ami felkelti a figyelmét. Ezen felül minden idegszála ki van hegyezve, és a monitorok mustrálásán kívül megpróbálja érzékelni a környezetét, hátha a shinigamin kívül valami mást is érzékel.*
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Csüt. Aug. 01, 2013 8:24 pm

/ Bocsánat az előre nem bejelentett késlekedésemért. Most lehet lesz 1-2 ilyen alkalom, ne haragudjatok,d e majd előre szólok legközelebb./

Kyo:
Miután meghallgatja a két gondnokot úgy dönt, hogy meglátogatja az említett madarak házát. Útja során egy-két alkalommal csörömpöléseket, lépteket, esetleg árnyakra lesz figyelmes különböző irányból. Érdekes módon nem érez reiatsut a közelben, ennek ellenére mégis zökkenőmentesen érkezik meg céljához, ahol rögtön hozzá is lát a kereséshez. Keres közben egy nyomra lesz figyelmes. A nyom nem más, mint egy felmosott vértócsa maradványai. Úgy látszik nem sikerült tökéletesen feltakarítani, bár halovány, és a sötétben még nehezebb kivenni, de ha jobban szemügyre veszik, akkor egy lábnyomot lehet belőle kivenni, pontosabban egy emberi láb lenyomatát, viszont mintha valami nem stimmelne a lenyomattal. A lábak ujjai kissé hosszabbak a keleténél. Bár megvan az első nyom, további érdekességekre is akadhatsz itt. A lábnyom minden esetre kifele mutat, mintha az illető távozni készült volna, ami egyenesen a házi állatok részlege fele mutat.

Alicve:
Kisebb kutatás során Alice ráakad a bejárati ajtóra, de mivel az be van zárva, ezért nem tud rajta bejutni, ekkor egy öregembert pillant meg, akit követni kezd. Útja során semmi érdekes nem történik, egészen addig, amíg meg nem érkeztek a portára, ahol meglátja az "idegeneknek idegeneknek belépni tilos" táblát. Ezt látván elmosolyodik, majd rögtön be is lép. Ekkor az öreg úr már a monitorok előtt ül. A lány elsőnek körbenéz a szobában, ekkor megpillantja a sarokban elhelyezett kis szekrénykét, ami dugig van iratokkal. Ezt át is nézheti ha gondolja, nem árulom el hogy mit tartalmaz, minden esetre szemeit a monitorokra szegezi, eközben ösztöneit kiélesíti. Érdekes módon egy kis ideig semmi sem történek. Kis idő múlva megérkezik a másik két takarító is, akik ráköszönnek az öregre, majd beadják papírjaikat, és megindulnak haza. Távuzásukkor az ajtót erősen becsapják. Miután ők elmennek az öreg a zsebébe nyúl, majd egy kis plüss mackót kap elő onnan, amit az asztal sarkára rak. Ez a kis tárgy igen aranyosnak tűnhet. Miközben ti a monitorokat nézitek szép lassan eljön a várva várt idő. Az óra megüti az éjfélt, és lám, ekkor csodák csodájára megtörténik a csoda. Bár a monitorokon semmi jel, sőt a környéken sincs semmi hang, mégis a medve az egyik pillanatról a másikra eltűnik az öreg mellől. Egy kis hideg levegőre lesz figyelmes hősünk, mely a nyitott ajtó felől jön.

/ A késlekedésért akkor még egyszer bocsánat, és tessék cserébe itt egy kép az említett tárgyról./
http://www.jatekparadicsom.com/23770-thickbox_default/me-to-you-pl%C3%BCss-maci.jpg
Nobory Kyo
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
1870/50000  (1870/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Szer. Aug. 28, 2013 3:04 pm

Kyo eleinte csak nézelődik az idegen helyen, habár a sötét miatt kisebb gondjai adódnak néhol. Nem mindent lát teljesen elsőre annak, ami valójából a sötét homályában. Valahogy még is csak sikerül kiszúrnia egy vértócsát, potnosabban annak a maradványait. Próbálták felmosni, de nem végezték a legjobb munkát. Alaposabban is megvizsgálja, hogy megállapíthassa körülbellül mikori a vér. Ha sikerült ezt megtenni, további késlekedések nélkül feláll, s megindul a lábnyom irányában, miközben átfut egy gondolod az elméjén.
~Vajon.... Ki akarta feltakarítani a vértócsát? Egyáltalán kinek a vére lehet... vagy minek. Egyelőre nem lehetek elég biztos semmiben sem ennyi nyom alapján. Lehet támadás, gyilkosság, vagy akár csak megvágta magát valaki. Reméljük semmi köze az ügyemhez, mert akkor egy fokkal nehezebb lesz ez az egész küldetés... és annyival kényelmetlenebb is. ~ Sóhajt fel még egyet, s kissé megzsapoprázza lépteit, hogy mielőbb elérhesse célját.
Tsubaki Iria
Shinigami

Hozzászólások száma : 442
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Kedd. Aug. 11, 2015 11:53 am

A játszótér elég zsúgotl környezetnek indult, hiába, hogy hétköznap van, viszont nyár közepe és a gyerekek energiáját iskola helyett valami mással kell levezetni. A játszótér pont megfeleléo hely erre a karakurai gyerekeknek. A rosszabb kölyköknek is ott van a sikátor vagy a folyópart, ahol kedvükre tombolhatnak az égető napfényben. Egy-két szellemen kívül alig láttam feltűnő dolgot. Sajnos a kiindulópontom ezzel kudarc volt, de nincs veszve minden, hisz Karakura elég nagy városnak számít. Nem messze a játszótér gyerekzsivajától ott volt az állatkert, ami szintén sok furcsaság színhelyéül szolgált már. Legalábbis gondolom én. Egy 10 perces séta után már ott is voltam és kívülről figyeltem a befeleé halaĐó tömeget. Sajnos annyi pénzem nincs, hogy totál feleslegesen jegyet vegyek és bemenjek így csak kívülről érzékeltem és kutattam a esetleges relytéjes lélekenergiák után. Ha bármi furcsát érzek a lélekcukorka segítségével kilököm magam és teljesen ingyenesen besétálok a kapun. Valószínűleg nem ez a csúcsforgalom, ami hétköznap van, de ennek ellenére a cégnek nem lehet panasza. Végül azon is elgondolkodtam, hogy talán Senshinél kellett volna keresgélnem először. Bár úgyse lett volna otthon megint csak, de ilyen esetekben minek engedély már. Ha semmibe vesz akkor énis semmibe vehetem a csukott ajtaját.
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   Kedd. Aug. 11, 2015 2:53 pm

*A keresés az állatkert kapui előtt folytatódik. Az út lassú és kényelmes volt. Csak gyengébb lélekenergiával rendelkező embereket látott Iria. Talán 1-2 halálistent, de azok is inkább a hőséggel voltak elfoglalva, mint a munkával. Szép lassan megérkezik Tsubaki az állatkerthez, de be már nem igazán jut. Igaz nyár van, de az emberek így is tömegesen haladnak befele. Hosszú sorok állnak a kasszáknál, hogy bejuthassanak gyerekeikkel, illetve tanulóikkal, hogy megszemlélhessék az állatvilág szépségeit. Néhol még itt is felbukkan 1-1 lélek. Többek közt megpillanthatunk 1 szorgos dolgozót is, aki mintha nem is tudná hogy meghalt végzi a dolgát az állatkert kasszája mellett. Szemmel láthatólag a beszökő emberkéket keresgéli. Lélekenergiának se híre se hamva. Ekkor a halálistenünknek egy ötlete támad, miszerint jobb hely nem is lehetne a keresésre, mint az eltűnt személy háza. Bizony ha épp ésszel nézzük, akkor lehet logika a gondolatban, de mi van akkor, ha a személy nem nagyon tartózkodik otthon, de térjünk is vissza az állatkerthez. Bizony hősünknek ismét nem volt szerencséje. Úgy látszik ismét bakot lőtt. Talán majd máshol.*
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Állatkert   

Állatkert
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal