Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Abakura Ryuu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu

Hozzászólások száma : 183
Regisztrált : 2012. Aug. 22.

Karakterlap
Reiatsu:
405/50000  (405/50000)
Démonmágia:
40/50000  (40/50000)

TémanyitásTéma: Abakura Ryuu   Szer. Szept. 19, 2012 11:48 am

Név: Abakur Ryuu
Nem: férfi
Kaszt: shinigami
Zanpaktou neve:
1. Zanpakuto: Démonláng Sárkány, 2.Zanpakuto: Pokoltűz, 3.Zanpakuto: Lángoló Fegyverzet
Kor: 31
Hol hordom kardjaimat:
Démonláng Sárkány a hátamra van csatlova. Pokoltűz a derekam jobb oldalán, míg Lángoló fegyverzet a balon.

Reiatsu: 370
Démonmágia: 35
Erő: 350
Gyorsaság: 250
Állóképesség: 300

Mit költöttem.
- 20 kreditet --> 5 reitsura, amihez hozzátettem sajátomból 5-öt, így a 10 reitsuból --> 10 DM-et csináltam, amiből megvettem a Shunpot.

Technikáim:
- Shunpo

Zanpakuto technikáim:
1. Démonláng Sárkány:
- Tűztornádó
Leírás: A kard szólításánál 5 méteres tűzből készült tornádó jelenik meg. A tűz igen pusztító, és akár képes még az alacsonyabb szintű Hierot is áttörni, ám a láng ereje olyan erős, amennyi lélekenergiát teszek bele.. Azonban a tornádó mozgás esetén szertefoszlik. Egyenlőre nem vagyok képes megidézni a lángkardot, így viszont csak szólításkor aktiválódik, ám csak néhán ypillanatra, és ha nem fektetek bele lélekenergiát szétfoszlik. A tornádó ezenkívül a sajátomén kívül eltaszít minden más Lélekenergiát, így hiába hatalmas valaki reitsuja képes vagyok kibírni, mivel teljesen megszűnik a tornádón belül.
Előhívás: 160 reiatsu
Fenntartás: 100 reiatsu / kör

- Lángkard
Leírás: Démonláng Sárkány pengéje hirtelen begyullad. Ha megsebzek valakit, akkor seb mellett, még pár égési sérülést is beszerez. A vágás helye ezen kívül, még begyullad, és elkezd lángolni, amit igaz hamar el lehet oltani, ám elég jól meg tudja sebezni azt, aki lebecsüli a tűz erejét. A víz zanpakutokkal szemben viszont haszontalan.
Előhívás: 20 reiatsu
Sebzés okozás: 10 reiatsu / támadás

2. Pokoltűz:
- egyenlőre nincs

3. Lángoló Fegyverzet
- Tűzvédelem:
Amikor aktiválom a képességemet, akkor a lánc körülöttem kör alakban kering. A keringés szétosztatja reitsumat, ami begyullad, és tűzpajzsot von körém, ám ez nem olyan erős. Egyenlőre a kardvágásokat vagyok képes vele kivédeni, de az ellenfél testileg nem képes áthatolni, mert a pajzs úgy viselkedik, mint egy gumi, vagyis benyomódik, és visszaveszi eredeti formáját.
Előhívás: 60 reiatsu
Fenntartás: 40 reiatsu / kör

Bónuszok:
- hónap kasztja (+50 reitsu)
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://souleater-rpg.hungarianforum.net/

Abakura Ryuu
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abakura Ryuu