Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Nimoren Sadanis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nimoren Sadanis

Hozzászólások száma : 89
Regisztrált : 2012. Nov. 06.

Karakterlap
Reiatsu:
230/50000  (230/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Nimoren Sadanis   Hétf. Nov. 12, 2012 2:44 pm

Név: Nimoren Sadanis

Kaszt: Arrancar

Nem: fiú

Kor: 18-19 körül

Kard: Nube Negara (árnyfelhő) előhívás: Sötétíts Árnyfelhő

Előtörténet:

1992-ben született Dél-Olaszországban Nápolyban egy szegény családba. Már születése óta bosszúálló természetű volt és ezenfelül haragtartó bár kedves és jó érvekkel meggyőzhető de nem mindig mivel még egy kicsit önfejű is. A családja 4 főből állt mivel volt egy iker öccse. 6 éves korától 14-ig járt iskolába majd elkezdte a gimnáziumot de, nem fejezte be az anyagi körülmények miatt. Ekkor a barna hajú és kék szemű gyerek közepes testalkattal és izomzattal rendelkezett. Anyja 15 éves korában meghalt és emiatt az apja inni kezdett és verte őt meg testvérét. Egy nap ezt megelégelték és elszöktek otthonról, miután megölték apjukat. Nápolyból Foggia-ba mentek de ez az út megviselte őket mivel gyalog tették meg. Foggia-ban találtak munkát de csak időszakosan dolgoztak mivel még diákoknak számítottak. Két évet töltöttek ott és ekkor már mind a ketten 17 évesek voltak de ez az év szörnyűséges volt. Az apjuk testvére utánuk ment, hogy megölje mindkettejüket, amiért megölték annak testvérét. Fél évig bujdostak előle és sikerült Lucera-ba menekülniük, de ott vége szakadt mindennek. Az apjuk testvére utánuk ment. Sadanis és az öccse (Sadonis) meghaltak de nem az apjuk testvérének keze által, hanem megölték magukat pontosabban Sadanis ölte meg az öccsét és magát. Beledőlt egy kardba, amit még az apjától lopott. A kard pengéjén egy sötét felhő volt. Amikor magát akarta leszúrni akkor az öccse hátulról megölelte ezzel a szóval, „Szeretlek” de mikor Sadanis meglátta, hogy őt is leszúrta el akarta vinni a kórházba de félúton meghalt de halála előtt még kimondta ezeket a szavakat „Én is szeretlek öcsi” és összeesett. Ezekután mindketten lelkek lettek és együtt bolyongtak a városban. A háztól, amely mellet meghaltak tartott mindenki mivel ott „éltek” lélekként. Ebben a formában sok mindent láttak más lelkeket fehér maszkos „valamiket” amikről később kiderült, hogy őrájuk vadásznak. Egy napon látták, ahogy 3 fekete ruhás, kardos egyén megöli a maszkos „dolgokat” és mivel öccsének ennyi is elég volt, hogy valakibe megbízzon odarohant a kardos egyénekhez. A fekete ruhás alakok megkérdezték van-e rajta kívül más is errefelé, és ő mondta, hogy igen a bátyja. Sadanis nem örült annak, hogy három fura alakkal kell elmennie egy helyre de, nem tudott mit tenni, hiszen megmentették. Amikor Sadanis meglátta, hogy egy sikátorba mennek megtorpant ennek ellenére a mögötte lévő alak, belökte és mindkettőjüket. Egy perc sem telt el és az öccsét átküldték. Amikor Sadanis látta, hogy ő a következő megpróbált elmenekülni de nem tudott mert körbevették. Abban a pillanatban rájött, hogy testvérét nem láthatja többé és ekkor olyan haragra gerjedt, hogy a láncot ami volt a mellkasán elkezdte leszedni ami sikerült is. Hirtelen elkezdett átváltozni egy lidércé amire Hueco Mundo-ban 4 Gilian is érzett és nyitottak egy Garagant-át amin keresztül átvitte egy Gilian a védősugarával Hueco Mundo-ba mialatt a fekete ruhás emberek a másik hárommal voltak elfoglalva. Hueco Mundo-ba érkezvén rájött, hogy testvérét sohasem láthatja. Ezzel elkezdődött a lidérc korszaka. Lidércként nem sok időt töltött mivel hamar Gilian lett belőle. Egy nap akár 30-40 társát is felfalta viszont itt sok ideig megrekedt mivel nem volt képes fejlődni egy olyan dolog miatt, amit még a mai napig sem ért. Több hónapot tölt Gilian-ként majd egyszer csak elindult a fejlődésben és Adjuchas-lett belőle. Adjuchas létére rengeteg társát megette de, mivel nem volt elég elhagyta a Menos-ok erdejét a gyorsabb fejlődés reményében. Rengeteg részét bejárta a végtelen sivatagnak így legtöbb részét megismerte. Sok időt töltött ilyen alakban is mivel nem talált senkit, akit megehetett volna. Volt olyan nap, amikor 10-11 km-t gyalogolt mire talált valakit. A legszörnyűbb mégis számára nem az volt, hogy nem volt képes fejlődni, hanem az, hogy tudta valami nincsen rendben a testvérével. Vándorolt napokon, heteken keresztül. Volt, amikor látta a többiek harcát de mivel ismerte a terepet el tudott bújni mindenki elől. Egy napon látta Grimjow-ot és barátait de nem bántotta őket, mivel túl sokan lettek volna ellene és csak később jött rá, hogy ők voltak azok. Az eset után folytatta útját a sivatagban, de mivel az túl nagy volt, neki felhagyott a felfedezésével. Ezekután ő is elkezdte enni társait. Mivel tudta hogy hol szoktak megjelenni a nála gyengébbek odament és rájuk támadt ez, viszont nem volt sok a fejlődésének mivel az ellenfele gyenge volt és szinte semmit sem fejlődött az elfogyasztásukkal. Ezekután úgy döntött, hogy elindul vissza a Menos-ok Erdeje felé, hogy több társát tudja felfalni. 2 napig tartott neki az út. Ez alatt a két nap alatt több mint 40 társát ette meg. A második nap közepén egy homokviharba keveredett de ép bőrrel megúszta. Ezekután megérkezett a barlanghoz, ami kivezető rés az erdőből. Itt egy nap akár 300-400 ellenfelét is megpróbálta befalni több-kevesebb sikerrel de ez sem hozott eredményt. Az ellenfelei inkább szövetséget ajánlottak neki, mint harcot de akárkivel is találkozott akár ellensége akár barátja volt felfalta. Egy ideig megpihent a „vadászatban” és figyelte, ahogyan a többiek ölik egymást. Figyelte a Gilian-ok kialakulását, az Adjuchas-ok létrejöttét. Ezt megunva elindult Las Noches felé. Az út három napig tartott és senkit sem talált de nem, azért mert nem jöttek létre, hanem azért mert ismerte a terepet és el akarta őket kerülni. Három nap után belefutott Las Noches falainál egy őrbe. Az őrt kijátszva bement a palotába ahonnét (mint később számára kiderült) Barragan és csapata kikergette. Menekülni kényszerült mikor egy nap belefutott három idegenbe. A három idegen közül az egyik Aizen Sosuke volt. Beszélt Aizen-nek a vágyairól, életéről lidércként mivel az emberi létre nem emlékezett csak a lélekként látott testvérére. Aizen megígérte neki, hogy ha őt szolgálja, segít neki az öccse megtalálásában. Aizen a következőket mondta:„Segíthetek megtalálni de, csak egy feltétellel, ha mellém állsz és segítesz a terveimben!” erre Sadanis:„Nem is tudom. Ugyanilyen fekete-ruhás alakok küldtek át minket erre a világra, bár nem vagyok biztos benne, hogy az öcsém is itt lenne de, ha átgondolom a dolgokat nem rossz az ajánlatod. Megegyeztünk Aizen Sosuke!”. A megegyezést követően egy nappal Aizen hatalmat adott neki. Az addig hat tüskét a hátában és négy karral megáldott lényt átváltoztatta Arranca-rá. A teste emberi alakot öltött maszka csak a szeme körüli részen maradt meg. A jelzése a jobb kulcs-csontján látható és így ő lett a hetvenedik Arrancar Nimoren Sadanis. A haja kék lett szeme, pedig sárga. A Lyuk mely a lelkének hiányét jelképezi a vállán található meg. Arrancar ként sok mindenkivel találkozott köztük az Espada néhány tagjával, mint például Yammi-val és Noitra-val. Eme találkozásokon megkedvelte Noitra-t és annak szolgáját Tesla-t. Ennek ellenére ők ügyet sem vetnek rá. Yammi-t már az első találkozásukkor megutálta, mert az le akarta pofozni amiért, Sadanis véletlenül nekiment és elfelejtet bocsánatot kérni.

A hozzászólást Nimoren Sadanis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 07, 2012 8:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 24
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Nimoren Sadanis   Szomb. Nov. 17, 2012 6:11 pm

Hello Kedves Nimoren Sadanis.

Ahogy ígértem 2012. November. 17.-én kereken 20:00-kor leellenőrzöm az előtörténeted, és lám, most itt vagyok hogy végrehajtsam ítéletem... (a monológ végén eltüsszenti magát) Na jó. Ideje komolyra venni az ügyet. Az előtörténeted elolvastam és már írom is a hibákat. Első sorban örömmel veszem hogy ajánlatomat úgy ahogy, de teljesítetted.

1." és verte őt meg az öccsét" "egy iker öccse" "megelégelte és öccsével" "Sadanis és az öccse" "ölte meg az öccsét" Talán ennyi elég is lesz példának hogy lásd első hibádat. Gyakori szóismétlés. Próbálj meg az öccse szó helyére más hasonló értelmű szavakat, vagy konkrét nevet írni. Hidd el jobb lesz az olvasónak mint pl: "és verte a két testvért" "egy iker testvére" "megelégelte kis testvérével" "Sadanis és Sadonis" és folytathatnám tovább.

2. de de de... Vannak mondatok melyekben sokszor megfordul ugyanaz a kötőszó ahogy az leső pontban is leírtam ezekre is vannak más megoldások.

3. Miután meghaltak ő egyből lidércé változott? És mi van a lélekké válásával?

4. "Gilian ként pontosan 1 hetet töltött mivel erősebb volt, mint a többiek." "Több hónapot tölt Gilian-ként majd egyszer csak elindult a fejlődésben és Adjuchas-lett belőle." Szerintem ez a 2 részleg ellent mond egymásnak. Egy lidérc lelkeket fal, majd egyre többet és többet fal be, majd egy nagy harcba keveredik melyben több más fajtársa is részt vesz, és lám ekkor alakul ki az úgy nevezett Gilian vagy Menos Grande. A 2 között a különbség nem más, mint egy kis dolog. Pontosabban egy személy, aki erősebb a többi lidérc szelleménél. Az az egy bizonyos kiválasztott vonala vagy annak formái fognak meglátszani az újjá született teremtményünkön, aki nem mellesleg a tudatát is örökli ezen kívül, nem beszélve éhségéről, mely Hollowwá válásuk után sokáig utukon kíséri őt majd.

5.... Na álljunk meg "Félt a visszafejlődéstől de egy napon megtörtént számára a csoda és Vasto Lorde lett belőle." Vasto Lorde. hm... sajna nem volt alkalmunk ilyen fajta karaktert kitapasztalni,d e talán Ulquiorra és Stark áll ehhez a szinthez a legközelebb. Lehet hogy emberibb külsőt alakíthat ki magának és új erőre nyerhet emberibb testében, de Vasto Lorde szintet nem érheti ezzel még el., így hát ilyen erővel rendelkező karaktert nem engedhetek indítani. Igazságtalanság lenne a többiekre nézve.

6. "...odament és rájuk támadt. De ez nem volt sok a fejlődésének..." Vannak olyan részletek ahol talán jobb lenne egy , mint sem egy . ( Nem kezdünk mondatot de és hasonló kötő szavakkal, csak ha azt a karakter beszéd vagy írás formájába közli)

7. "Ezek után úgy döntött, hogy elindul Las Noches fele, hogy erősebb Vasto Lorde-ket vagy más lényeket egyen meg." Nem nagyon hiszem hogy lehetősége nyílhatott volna más Vasto Lordékat enni, mivel azon személyek számának mennyisége igen ritka.

8. "Aizen megígérte neki, ha hűséget fogad, akkor átváltoztatja. Ez mind meg is történt és arrancar azon is belül Numeros lett belőle." Na akkor összegezzük. emberként meghal, majd egyből lidérc lesz belőle, mely után nem sokkal Gilian és azt követően Vasto Lorde(akarna lenni), majd utána egyből arrancar és azon belül Numeros?
Igaz már az 5. pontban is belefoglaltam hogy nem engedélyezhetem, így viszont már végképp nem, mivel karaktert nem lehet kezdeni ilyen nagy erővel, illetve a numeros-szok elsőnek Espadak voltak és csak az után fokozták le őket. Minden Numeros 3 számjegyű kóddal/azonosítóval rendelkezik.

9. Az előtörténet még rövid számomra. Ezt könnyen lehet orvosolni az 1. pontban leírtakkal. Lidércé válás során is biztos történt vele valami. Mi történhetett a család többi részével? Ilyesmikkel és bármi mással ki lehet bővíteni ezt. Hidd el nekem csak jobban jársz vele.

10. A karakter leírásai kissé hiányosak. Kiarakter kinézete? Jelleme? Kardjának aktiválásához szükséges kulcsszó vagy mondat?

Nagyjából ezzel végig is értem az ellenőrzésen. Az alábbi hibák miatt az előtörténetet
ELUTASÍTOM! Kérlek javítsd hibáidat, és ha kész vagy szólj nekem vagy bármely más adminnak vagy kalandmesternek. Türelmed köszönöm.

Ui.: azt hiszem kicsit hamarabb is végeztem mint ahogy ígértem.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Nimoren Sadanis   Szomb. Nov. 24, 2012 7:20 pm

Üdvözletem ismét kedves Nimoren Sadanis.
Ahogy ígértem ismét itt vagyok kérésedre, hogy leellenőrizzem a jelentkezésed, na de lássunk is hozzá.

1. Most már úgy látom jelentősen kevés a szóismétlés, de néhol még előfordul.

2. A karakter leírása még mindig hiányos. Karakter Jelleme.

3. " Amikor Sadanis meglátta, hogy egy sikátorba mennek megtorpant ennek ellenére a mögötte lévő alak, belökte és mindkettőjüket átküdte a másik világba. Érdekes módon csak ő került Hueco Mundo-ba mint lidérc és aggódott a testvére miatt. " Belökték őket egy sikátorba, addig okés, viszont ott mi történt? Mármint hogy került Hueco Mundoba, mert az hogy shinigamik küldték oda, az logikátlan lenne.

4.sok a helyesírási hiba. Ezt könnyen kezelheted Microsoft World segítségével.

Kb ennyi. Örömmel látom hogy a régebbi hibák jó részét javítottad, ennek ellenére még mindig sok van belőle. ennek logikájára a jelentkezést ELUTASÍTOM! Kérlek javítsd hibáidat, és ha kész vagy szólj.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Nimoren Sadanis   Szomb. Dec. 08, 2012 8:01 pm

Üdvözletem. Megkésve ám, de megtörve nem... Itt vagyok ismét, hogy újra ítélkezzek a sors felől. Na, de lássunk is hozzá!... Rendben. Az előtörténetet leellenőriztem és ELFOGADOM. Ajándékul kapsz 230 Reiatsu pontot, illetve 900 tulajdonság pontot melyet az alábbi képességek közt oszthatsz el (erő-gyorsaság-állóképesség). A továbbiakban készítsd el karakterlapod, majd azon tüntesd fel adatait (beleértve a kinézetet is). Üdvözöllek az oldalon.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Nimoren Sadanis   

Nimoren Sadanis
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal