Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Las Noches falai környéke

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 24
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Feb. 19, 2011 8:48 pm

Kobusi

A falat sikeresen sebzed meg. Ezek után önmagad próbálod megsebezni. A testi károsítás nem ébreszti fel az arrancart, de egy információt elárul. A sebből semmiféle folyadék nem jön elő. Ezek után egy mondat hallatszódik a folyosón.

- Én altattam el. Igaz mélyen alszik, szóval ha a halálán lenne, akkor se ébredne fel, de fő az óvatosság.
A járat egyre zavarosabbnak tűnik, pont úgy mint Las Noches. Egy kis idő múlva William jelenik meg. Feltehetően fut. Mellette Kobusi klónja menetel. Mögöttük egy nagy kőszikla gurul egyenesen feléd.

William.

A kősziklát hamar széttöröd. Hihetetlenül könnyű szerrel törik szét. Mintha nem lenne meg a súlya. Ezek után Kobusi rád támad.

- Azt gondolod gyenge vagyok mi? Azt gondolod nem vagyok normális? Azt gondolod meg akarlak ölni? Eltaláltad!
Ordibál hangosan. A támadás egy egyenes elegáns szúrás formájában nyilvánul meg, ami a test melkasát céllozza meg.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
William Wandern

Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Feb. 20, 2011 5:23 pm

-Na végre ez kell nekem. Megmutathatom hogy bánik egy valódi Arrancar a kardjával és hogyan is használja azt amire kell.
*Mivel tudtam hogy az én erőm egy kicsit nagyobb mint a Kobushié és belegondolva egy másolaténál is. Ezért az egyik kezemmel kihúztam a kardomat még a másikkal csak elkaptam a pengét remélve hogy a bőröm elég kemény hogy megállítsa de egy minimális sérülés is belefér.*
Kobusi

Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Feb. 20, 2011 6:20 pm

~Ez a mondat ismerős...
Abba az irányba fordulok amelyikből jött a hang. Figyelmem jó részét lekötöm abba az irányba. Azonban viszonylag gyors mozgást észlelek, veszélyforrásnak titulálva odafordulok, ellenőrizni. Azonban csak William az és egy hasonmásom.
~Ez az álom kezd egyre érdekesebb lenni.
Már indulnék is a hang forrása felé amikor is a kőgolyót elintézi William és elkezdenek egymással civakodni.
~Megnézném, mit is tud valójában... De ha nem jut ki, akkor mindegy mit tudott. És akkor is fújhatom ha itt ragadok...
Adok magamnak egy pofont, hátha használ, és ismét hallok valamit, közben lassan elindulok. Néha néha visszatekintek, hogy lássam hogy alakul a dolguk.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Kedd Feb. 22, 2011 2:39 pm

William:

William sikeresen markolja meg a kardot és csodás módon meg sem sérül, viszont a klón nem hagyja magát. Behajlítja a térdét, majd ugrik egyet. Az ugrás kis méretű Kb: egy normál ember ugrásának felel meg. Ezek után a két lábát összeszorítva megrúgja ellenfelét. A rugás ereje elegendő ahhoz, hogy ellökje magától az adott személyt. Ez is történik. Eközben maga felé húzza a kardját ezzel próbálkozva sérülést erőltetni, de nem túl sok sikerrel. Igaz megkarcolja ellenfele kezét, de a sérülés minimális.

- Nem hiszem hogy szembe tudnál velem szállni.
Szólal fel a klón. Közben egy vízszintes vágásra készül fel. A két ellenfél között körülbelül 5 lépésnyi távolság van. Ezt a távolságot egy egyszerű előre csúszással próbálja meg kiküszöbölni.

Kobusi:

A látvány igen érdekesnek bizonyul, de hamar el is illan. Ezek után William jelenik meg előtted, mögötted önmagad, majd mindkettő egy egyenes döféssel próbálkozik. A messziségben az előző hang gazdája látható, aki éppen mosolyogva integet, majd lefordul a sarkon és eltűnik. A két feltételezhetően klón továbbra is Kobusi életét kívánja elvenni.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Kedd Feb. 22, 2011 7:11 pm

-Szerintem meg pont hogy szembe szállhatok veled is és fogok is.
~Még jobb hogyha nem tud az illető arról hogy én tudom hogy csak ez egy álom. Szóval hagy higgye hogy nem tudok az egészről semmit.
*Én csak gyorsan felpattantam mikor a földre kerültem. Majd ahogyan előre próbált jutni és engem megsebezni a kardjával egyszerűen erőt gyűjtöttem az ugráshoz és átugrottam Kobushi klónja felett és a kezemben lévő kardal repülés közben pedig az ellenfél háta felé sújtottam.*
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Kedd Feb. 22, 2011 8:07 pm

Hátratekingetve futok. Végül előre fordulok.
~Na húzzunk bele...
Ahogy előre fordulok William van előttem. Abban a pillanatban nullára redukálom a sebességem és indulnék is vissza, de magamba ütközök. Megállok vállszéles terpeszben. Jobbra tőlem Önmagam, balra William. A meglepettség hamar eltűnik az arcomról.
~Ez csak egy álom, vérezni sem fogok ha megvágnak.
Ezt az ötletet azonban az ösztöneim gyorsan felül írták és mozgásba lendültem. Hátradőltem, megpróbálom elkapni a csuklójukat amiben a kardok vannak majd beletolni a másikba. William kardját a hasonmásomba, hasonmásomét pedig Williambe. Ezután berogyazstom a lábaimat. Leülök a földre és a lendületemet felhasználva hátrabukfencezek és megállok guggolásba. Kardom markolatára fogok és támadásra készen várok. Ha úgy tűnik nem kelnek fel egy darabig tovább rohanok.
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek

Hozzászólások száma : 86
Regisztrált : 2010. Dec. 19.

Karakterlap
Reiatsu:
160/50000  (160/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Csüt. Feb. 24, 2011 4:29 am

~ á semmi jó dolog nincs itt Karakurában, tökre fárasztó. Se egy erős ellenfél, se alvás hát ezt nehéz elhinni. Na mindegy.
* Úgy döntöttem visszatérek otthonomba, majd megnyítok egy kaput melyet Kobushiék mellett fog nyílni. Amikor megérkezek elég fura dolgokat tapasztalhatók és, ha van elég erőm felkeltem a két álomszuszékot.
~ Hát ezek meg mit csinálnak? Nem nekem papoltak még múltkor, hogy a munka a munka? Ez a mai fiatalság komolyan.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Csüt. Feb. 24, 2011 2:55 pm

Kobusi:

Kobusi elég gyors volt ahhoz hogy a meglepetésnek ellen tudjon állni és ellentámadásként a helyzetet felhasználva egymásba állította a két fegyvert. A két ellenség csodálkozva nézett, majd hirtelen fekete burok borította be őket és pokollepkék formájába elszálltak. Egy kis ideig még vársz, majd úgy döntesz hogy továbbmész. Futva folytatod a maradék távot, de ahogy befordulsz Hueco mundot pillantod meg annyi különbséggel, hogy süt a nap. Ugye milyen különös? HA tovább mész, akkor egy ajtót pillanthatsz meg a messziségben. Az ajtón belül egy titok vár reád, de nem tudni hogy mi is az a titok. Vajon odamész és kinyitod az ajtót, vagy továbbmész?

Williem:

Egy szép ugrás bizonyosodott be ezen napon, vagy inkább szaltó? Nem tudni, de az az egy biztos hogy Kobusi elég gyorsan reagált a támadásodra így képes volt egy előre bukfenccel kivédeni a támadásod.

- Ez meglepő lett volna, de ne feledd. Nem kerülhetsz egyszerűen ki innen. Ez az én játékom.
Egy kis időre megállt és abbahagyta a harcot. A fejét balra fordította és a falat bámulta.
- Egy újabb taggal bővültünk. Ez egyre jobb lesz.
Ez egy remek lehetőség arra, hogy Williem ledöfje ellenfelét, de ha megvárja a mondandóját, akkor akár fontos információkat i szedhet ki belőle.

Takayuki:

Hamar visszamész Lass Nochesba és meg is pillantod a társaidat. Igen. Még alszanak, de nem sokáig. Egy kattanást halassz ismét, majd a padlóból tüskék jönnek elő. A tüskehullám feléd és a társaid felé tart. A társaidat fel is nyársalja.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Csüt. Feb. 24, 2011 6:08 pm

*Egy gyors Shindot alkalmazva az ellenfél háta mögé kerültem és a kardomat a nyakához tettem úgy hogy a penge legyen a nyak felé és csak egy mozdulattal le is vághassam a fejét. A másik kezemmel pedig megpróbáltam lefogni hogy ne mozdulhasson.*
-Miféle játék? Jobb lesz hogyha gyorsan elmondod mi a fene ez különben leválasztom a fejed a nyakadról.
~Jobb hogyha hülyének tettetem magam de az is igaz hogy nem rendelkezek sok információval.
*Szorítottam meg egy kicsit a kardot a nyakánál hogy éreztessem nem viccelek azzal amit az imént mondtam*
-Nos gyerünk.
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Csüt. Feb. 24, 2011 8:22 pm

Eleresztem a fegyvert ahogy ellenfeleim lepkévé lesznek.
~Sose legyen nehezebb dolgom...
Szaladtam tovább, majd furcsa helyre kerültem.
~Rendben, el ismerem, hogy ez egy pozitív kép... de inkább lennék az eredetiben...
Haladok tovább, és ismét egy furcsaság kerül elém... Körbejárom az ajtót. Óvatosan megfogom ma kilincset, majd elforgatom és betolom. Gyorsan oldalra húzódok. Lassan benézek az ajtón. Bal kezemmel az ajtó félfát fogom a biztonság kedvéért.
~Na itt mi van?
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek

Karakterlap
Reiatsu:
160/50000  (160/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Pént. Feb. 25, 2011 12:56 pm

*Elugrálok a tüskék elől. Majd észre veszem, hogy a társaimat átszúrta eme hullám.*
~ Mi a fenét csináltak ezek? Ilyen könnyedén meghaltak volna? Ez lehetséges?
*Több kérdést is feltetettem magamnak, de nem tartottam egyiket sem valószínűnek, majd arra jutottam, hogy mi van, ha illúzióban vagyok? - Nem voltam benne biztos, de ezen a tényen gondolkodtam tovább, közben védtem a hátam. Így megpróbáltam megtalálni az ellenséget "reiatsu keresővel", elsőre nem sikerült. Másodjára volt egy kis lehetőség arra, hogy megtaláltam, de ez egyenlő a nullával való esély. Még így sem tudtam megállapítani merre lehet, amit találtam reiatsu hihetetlenül gyenge volt, de nem volt akkora, hogy észleljem az elhelyezkedését.*
* Megpróbálok egy magas helyre feljutni ahol kevesebb a zavaró tényező lehet. Talán ott nagyobb lehetőségem lesz az ellenség megtalálásra, utána ráérek megtalálni Koubishiékat.
- Hali, van itt valaki?!? -ordította egy magasabb helyről.

A hozzászólást Higoshi Aya - Takayuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 05, 2011 8:37 am-kor.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Csüt. Márc. 03, 2011 3:12 pm

Kobusi:

Az ajtó mögött nagy sötétség vár reád. A sötétség egy nagy termet rejt magában. A nagy tér nem más mint az animében már bemutatott sötét szoba ahol Rukia küzdött meg a 9. espada-val vagyis Aaroniero Arruruerie-vel. A terem továbbra is sötétség veszi körül, de ha belépsz, akkor az ajtó becsukódik és máris jobbakká válnak a látásviszonyok. Ha még nem lépsz be, akkor az ajtó mögött egy épület jelenik meg. Természetesen nem más mint a sötét szoba burkolata.

Williem:

A lefogást sikeresen hajtod végre. Ezek ellenére ellenfeled elvigyorogja magát a kérdéseden.

- Miféle játék? Ez igen egyszerű. A játék célja igen egyszerű...
Ekkor hamar elsötétül az alak, majd még mielőtt bármit is reagálhatnál tűnik. Hamar mögötted jelenik meg és a torkodhoz szorítja a pengét. Arcával közel hajol a bal füledhez, majd belesúg valamit.
-... Éld túl és találd meg a kiutat.
Ezek után ismét eltűnik. Hangos kacaj követi ezt.
- A kiút már le lett rakva. Csak találjátok meg, de ne aggódjatok. Hiszen figyelek.
Ezt a mondatot egy újabb kacaj követi ami egyre halkabb és halkabbá válik. Szép lassan elcsendesedik. Williem egyedül marad ezen a helyen. A cél adott.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Csüt. Márc. 03, 2011 7:11 pm

~Na hát ez nagyon jó. Szóval itt vagyok a semmi közepén tudva hogy van valahol egy kijárat amire rá kel hogy találjak és közben ne haljak meg.
*Egy Pesquisát használva próbáltam megérezni az egyik társam lélekenergiáját hátha el tudok jutni hozzá. Közben végig csak sétáltam semmiben és gondolkodtam azon hogy most mit is kéne tennem.*
~Remélem megérzem valamelyikük lélekenergiáját és ha szerencsém van akkor még a helyét is meg tudom határozni.
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Márc. 05, 2011 10:11 pm

Körbenézek a szobában. Üresnek tűnik és ajtót sem találok így visszalépek a sivatagba, becsukom az ajtót. Nem sokkal később egy ismerős épület jelenik meg.
~Ezt mintha már láttam volna valahol...
Rövid gondolkozás után beugrik a kép. Még Las Nochesbe láttam.
~De ennek nem itt van a helye...
Arcomon furcsa fintor húzódik.
~Valahogy ki kéne jutni innen...
Egy ideig még nézem az épületet majd elindulok tovább.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Márc. 06, 2011 8:23 pm

Kobusi:
Williem:
Takayuki:

A jövő összefűződik nektek. Legalábbis ebben a történetben a csapatmunka a legfontosabb. Érdekes módon csoda történik. Egymás reiatsuja megmutatkozik. Pontosan egy háromszöget írtok le. Három másik reiatsu is megjelenik. A hat pont egy hatszöget ír le. Ennek biztosan van valami jelentősége. Legalábbis nem a véletlen műve. Itt az ideje megtalálni egymást. Mindenkinek 3 útvonala lehet. Van egy jobbra, középen, balra. Ti döntitek el merre mentek.
Higoshi Aya - Takayuki
Módosított lélek

Karakterlap
Reiatsu:
160/50000  (160/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Hétf. Márc. 07, 2011 5:36 am

*Folyamatosan érzékelni kezdem a reiatsukkat, de nem tudom meghatározni merre ki van. Miközben elindulnék egy irány felé észre veszem, hogy van 3 fél-e út. amerre mehetnék. Logikára alapozva ez a lehetőség mindenkinél megjelenhetett. Több mint valószínű, hogy William középső utat választhatja, mivel forró fejű és szeret szemtől-szemben harcolni.
Koubishiról fogalmam sincs mit lépne, de alapozunk arra, hogy jobb kezes így a jobb irányt választja, ezen a gondolkodás meneten eljutok arra, hogy balra megyek...
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Hétf. Márc. 07, 2011 5:04 pm

~Hát ez ha nem jel akkor semmi más. Mérlegeljük először hogy melyik utat kéne hogy válasszam. A középsőben nyilván egy újabb kellemetlen meglepetés várna. Szóval először meg kell találom a társainkat. Ha a lehetőségeket vesszük akkor senki sem fogja a középső utat választani szóval legyen a jobb oldal.
*Tehát a szememet nyitva tartva óvatosan elindultam jobbra nehogy ez is csak egy újabb megtévesztés legyen.*
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Hétf. Márc. 07, 2011 9:23 pm

Két ismerős reatsura leszek figyelmes hirtelen. Azon nyomban megállok. Szemeim behunyom és koncentrálok.
~Egyik William, a másik pedig az a fura szerzet lesz...
Már indultam volna tovább amikor másik 3 jelenik meg. Társaim a jelek szerint mozgásba indultak egymás felé. Én egyenlőre nem mozdulok. Várom, hogy az újak mozgásba lendülnek e vagy sem.
~Vajon tudják, hogy melyik vagyok én? Elvégre, aszerint a pökhendi szerint kissé más a reatsum mint az arrancaroké...
Maszkomhoz emelem a kezem és egy apró szilánkot török le róla. Nincs egy gombostű nagyságú. Ujjaim között elmorzsolom amitől. A kiáramló erő egy apró robbanás formájában egy kis fekete lángot képez. Ekkor elfog egy furcsa érzés, mintha egy shinigami reiatsuja tűnt volna fel egy pillanatra előttem. Sejtelmes mosoly húzódik arcomra és továbbra is a többiek mozgását figyelem.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Kedd Márc. 08, 2011 8:14 pm

Takayuki és Williem:

Mindketten egy nagy terembe érkeztek ahol már vár rátok valaki. Ez a valaki túl sok figyelmet nem fordít rátok. A Helyiség egy kupolás óriási terem ami közepén az adott személy áll. Háta nagy, de teste igen vékony. Tartása egy kicsit kecses, de inkább kihívó. A feje mögött egy nagy fél kerek ruhaszövet található. Haja sötét és hosszú. Vigyora gúnyos. Igen. Ő az. Nem más mint az Espadak egyike. Noitra áll előttetek. Megmarkolja fegyverét, de egy szót se szól. Beállását megváltoztatja és elvigyorodik. Igen. Ez egy harcra való felkérés. Egyenlőre még csak áll. Itt az idő hogy megmutassátok, hogy milyen csapatmunkát tudtok bizonyítani.

Kobusi:
A döntésed megfontolt és lustaságra utal. Legalábbis azt vehették le a többiek. A helyzet továbbra se változik, de a többiek körülötted nem igazán mutatnak érdeklődést. A járatok továbbra is jelen vannak, de már vissza nem tudsz menni. Válassz, vagy várj még tovább, de akkor nem garantált a kijutás. Hogy írhatnám másképp. Megtapasztalhatsz egy híres felirat jelentését. "GAME OVER."
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szer. Márc. 09, 2011 6:18 pm

*Belépek a terembe egy kicsit csodálkozva és körbemérve a terem méretét. Majd meglátom Takayukit és egy kicsit elmosolyodok de ezt ő nem láthatja a kis szövet miatt ami a számat takarja. Ekkor meglátom hogy ki is áll előttünk. De egyből figyelmeztettem is magam hogy ez nagy valószínűséggel nem a valódi 5-ös számú.*
~Nyilván ez csak egy újabb játék amit meg kell nyernünk. Mivel eléggé kétlem hogy ő tényleg a valódi lenne. De ha összedolgozunk talán könnyűszerrel leteríthetjük.
*Ekkor közelebb lépek Takayukihoz.*
-Ez csak egy újabb akadály amit le kell hogy győzzünk. A döntés rajtunk áll hogy elfogadjuk e a kihívást. Szóval kikérem a te véleményed is hogy mit tegyünk ez ügyben. Ha elfogadod akkor kénytelenek leszünk együttműködni és együtt legyőzni.De ha nagyon zavar az hogy együtt kell hogy működj velem nyugodtan megpróbálhatod egyedül is. Elvégre a te döntésed csupán csak annyit mondj hogy hogy döntöttél.
~Ennek nyilván a csapatmunka lesz a nyitja és az illető tudhatta hogy Takayuki még új és nem volt alkalmam kiismerni. Vagy csak a véletlen műve az hogy így egy terembe kerültünk.
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szer. Márc. 09, 2011 8:39 pm

~Úgy tűnik megálltak...
Lelki szemeim előtt két eltérő színű gömbként jelenik meg William és Aya. Ahogy kinyitom a szemem és körbenézek a 3 járat közül a középső van előttem. Jobb híján útnak indulok a többiek felé tőlem szokatlan, lassú tempóban egyenesen előre. Közben elmélkedek magamban.
~Ezek szerint túl élte a találkozást. Biztos tud akkor valamit. Talán még a hasznomra is lehet. Aki nyílt harcban akar küzdeni, az vagy nagyon ostoba, vagy elég erős...
Alaposan megnézem magamnak a járatot melyen éppenséggel áthaladok. Hátra hátra tekingetek, nem követ e valaki vagy valami. Néha behunyom a szemem egy pillanatra ellenőrizni a többieket. Ekkor meg is állok arra az időre.
~Vajon mi okuk volt megállni?
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Márc. 13, 2011 10:42 am

Kobusi:

Az út során sok csapda vár rád, de azokat mind könnyű szerrel kikerülöd, ezek után egy fényt pillantasz meg. Igen. Az a járat vége. A járatból kiérve egy igen érdekes látvány és egy személy fogad téged. Egy hatalmas szoba vesz téged körül. A terem közepén levő talajon egy kisebb örvény található. Az örvény a megérkezéseddel egy időben záródik be, és egy igen ismerős hang fogad téged.

- Hello Kobusi. De rég láttalak.
Igen. A hang tulajdonosa ennek a világnak az ura lehet. Árnyék formájában csöppen le a plafonról, majd alakot ölt és egy vigyor jelzi hogy nem számíthatsz jó dologra. A személy támadó beállásban folytatta a beszélgetést. Reiatsuja nem volt jelen, legalábbis olyan volt mint az egész táj.
- Vajon emlékszel-e még, hogy hogy hívnak?
A sötét kiformálódott alak bőrfelületet illetve ruházatot és egyben egy formát ölt magára.
- Igen Kobusi. Én vagyok. Anatarou.
Szólalt fel ismét az előtted álló személy.
- Tudod te vagy az első aki ideértél, és igazából nem te vagy a célpontom, de attól tartok meg kell hogy öljelek.

/Tessék. Egy kis érdekesség. bocsánat hogy csak most linkelem be.
Anatarou http://img811.imageshack.us/i/thetimemachineon020908a.png/ /

Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Márc. 13, 2011 10:24 pm

Végül is nem oda lukadtam ki ahova terveztem. A terembe érve jócskán visszaveszek a tempómból és lassan sétálok miközben felmérem a terepet. Hamarosan egy ismerős hang ismét megüti a fülemet. Körbenézek de sehol senki. Aztán egy nagy sötét csepp hull a földre mely szép lassan alakot ölt. Nem tudom kiszűrni a jelenlétét sem pedig megkülönböztetni az egész helyétől.
-Miért nem lepődök meg azon, hogy te csináltad?
Arcom egy kissé bosszús mint amikor valaki egy rossz viccet hall.
-Egyébként valami indíték?
Kérdezek vissza, mire ő támadó állást vesz fel. Kérdőn megdöntöm a fejem egy kicsit. A fenyegetésre reagálva megfogom a kardom markolatát és kipattintom a helyéről. Elő még nem húzom. Egy pillantást vetek a padlóra majd ismét Anataroura.
~Akár be is válhat...
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Márc. 20, 2011 7:55 pm

Kobusi:

- Indíték?
Kérdezi meg irdatlan gonosz vigyorral.
- Megfelel az ha azt mondom, hogy személyes bosszú? Többet viszont nem tudhatsz meg, na de ideje harcolni.
Szólal fel ismét, majd nekifut ellenfelének, kardját kipattintja, majd jobb kezével előhúzza és a háta mögé emeli. Egy ugrást hajt végre. A Becsapódási pont az ellenfele pozíciójában foglal helyet. Erőt vesz magán, majd suhint egy nagyot.

Williem:

A társad nem nagyon figyel rád. Látszólag meg sem hallotta a szavaid. Dühösen indul meg ellenfeletek felé. Kardját előrántja, majd lesújt azzal, viszont Nnoitra erősebb és jóval gyorsabb nála, így hát egy hasba vágás után visszaküldi a kiindulópontjába. Ezek után Takayuki kifekszik. Látszólag eszméletlen. Így hát csak egyedül maradtál. Ellenfeled továbbra is vigyorog.

- Csak ennyire volt képes? Szánalmas. Remélem te jobb vagy!
Szólal fel. Várja a támadásod.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Hétf. Márc. 21, 2011 3:39 pm

-Azt nem mondanám ugyan is ő a társam volt. Bár az erejét nem ismerem de azért le sem becsülöm. Szóval nem hinném hogy sokáig fogom szórakoztatni önt.
*Mondandóm kezdeténél már hátratettem a kezemet és egy cerora kezdtem el erőt gyűjteni de úgy hogy ő azt ne nagyon láthassa.*
-Tudom hogy ön ellen nem győzhetek ön ellen Nnoitra úr. De azért megpróbálom egy ideig szórakoztatni önt.
*Mondtam neki miután villám gyorsasággal az egy helyben álló Nnoitra felé céloztam a Ceromat. Akit remélem hogy a nagy beszédem egy kicsit lefoglalt és nem figyelt arra hogy mire is készülök.*
-Mit szól hozzá akkor kezdjük is.
*Majd támadó állást vettem fel és a kardom markolatára helyeztem a kezemet. De közben sajnos Takayukira is figyelnem kellet mivel ha figyelmen kívül hagyom akkor nagy valószínűséggel az ő kezébe helyezem a győzelmet ha védtelenül hagyom.*
~Nos egy akadállyal több hála annak az önfejűségének.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   

Las Noches falai környéke
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tisztások és környékük
» Árnyékfogadó és környéke
» Határmenti falu
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...