Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Las Noches falai környéke

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kobusi

Hozzászólások száma : 176
Regisztrált : 2011. Jan. 10.

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Hétf. Márc. 21, 2011 4:42 pm

-Csak nem a tesód pörkölődött meg a hálómban?
~Ha nem akkor nem...
Mihelyst futásnak ered előrántom a fegyvert, fél térdre ereszkedek és a földbe szúrom. Ha elméletem helyes és tényleg azért nem tudom kiszűrni mert egy anyagot képez a minket körbevevő tárgyakkal, abban az esetben fájni fog neki. Akár nem jön, akár nem ez a nyakatekert ötlet, jobb kezemmel rámutatok és amíg a levegőben van és közeledik egy barat lövök a torka tájékára. Még ha hatása nincs is, annyira talán megzavarhatja, hogy legyen időm kihúzni a kardot és hátrébb szökkenni. Majd ha földet ér kicsit kilépek oldalra majd vissza előre és megpróbálom torkon szúrni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ulquiorra Schiffer

Hozzászólások száma : 737
Kor : 24
Regisztrált : 2010. Dec. 25.

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Kedd Márc. 22, 2011 8:27 pm

Williem:

Williem elsüti a cerot ami nagy füstöt zavar. Nem érkezik válasz a mondatára, de az ellenség lélekenergiája meg sem rezzent a támadás pillanatában. Szép lassan feloszlik a füst és látni hogy az ellenfél meg sem sérült. Ez valószínű is volt.

- Ch. Hitvány egy féreg vagy tudod?
Szólal fel. Kisebb harag, de inkább undor látszik az arcán.
- Rendben féreg. Kezdjük.
Eközben felkészültök a harcra, majd ellenfeled sonido-val kerül eléd és megpróbál hasba térdelni. Nem tűnik gyors mozgásúnak. Igazából elég lomha kis utánzat lehet. A bal kezét ökölbe szorítja és a fejedet próbálja megütni vele.

Kobusi:

- Bolond! Ehhez nincs közöd!
Ordítja fel, majd egy Barra találja el. Igaz nem a torkát hanem egyenesen az arcát érinti a lövés, de ez is elég ahhoz hogy megzavarja. Eközben Kobusi előhúzza a kardját, majd megteszi a szükséges lépéseket. Viszont nem minden alakul úgy ahogy tervezte, ugyanis az ellenfele nem ér földet. Hátrébb zuhan illetve veszít a magasságából, de nem ér földet. A levegőben áll meg. vicsorgó tekintette néz le a lent álló halálistenre hasonlító reiatsuval rendelkező alakra, majd nagy erőt fektetve sonido-t bevetve kerül Kobusi elé.
- Ch. Hitvány egy féreg vagy tudod? Szólal fel.
Körülbelül ez időben ugyanakkor hangzik el, mint Nnoitra mondata. Az ellenséges Arrancar egy döféssel próbál sebet okozni ellenfelén. A katana pengéje a bal mellkas felé indul meg.
William Wandern

Hozzászólások száma : 70
Regisztrált : 2010. Dec. 29.

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Kedd Márc. 22, 2011 8:42 pm

-Igen? Akkor lássuk önt milyen fából faragták de ahogy látom elég lomhából.
*Mondtam neki mikor elém került. Én is egy sonidot alkalmaztam de viszont már akkor amikor előttem volt a másolat. Majd amikor a háta mögé a kezemet a nyakára teszem és azt hátrahúztam hogy megzavarhassam és ekkor már a kardom hegye is megindult az ellenfelem teste felé.*
~Most egyszerre kellesz védekeznem és támadnom. Ez izgalmas lesz de szeretem a kihívásokat....
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Kedd Márc. 22, 2011 9:01 pm

Mivel nem ott kötött ki ahol reméltem megfogom a kardom végét és kihúzom a földből.
~És ez sem jött össze.
Alig hogy kihúzom előttem terem ellenségem. És már szövegel is. Ezzel párhuzamosan azonban támad is. Szinte látom lelki szemeim előtt a lehetséges alternatívákat. Azonban a legegyszerűbbet választom.
~Ezt érdemes megpróbálni.
Kifordulok oldalra hogy a penge a mellkasom előtt haladjon el. Ellenfelem felé dőlök amennyire gerincem engedi. Jobb kezemet kinyújtva megpróbáljam leszúrni ellenfelem. Ha belemélyed a penge és elakad ráfordulok, megragadom másik kézzel a hosszú markolatot és a fordulásból nyert lökettel megpróbálom beljebb nyomni, esetleg átszúrni majd átvágni a testet.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szer. Márc. 23, 2011 6:40 pm

Williem:

Sikerrel kapod el ellenfeled. A jobb kezeddel átfogod a nyakát, majd hátrahúzod. Eközben a bal kezedben lévő karddal döfni próbálsz. A döfés sikerül is, de nem egészen úgy ahogy te gondoltad. Ahhoz képest hogy csak egy báb, mégis a bőre elég erősnek bizonyul a támadásoddal szemben. Akárhogy is próbálkozol a döfés sikertelennek bizonyul, bár sokáig nem is próbálkozhatsz, hiszen egyből indítja a válaszreakciót egy hasba könyökölés formájában ami sikerrel is végződik. Az ütés csak pillanatokig érződik.

Kobusi:

Kobusi taktikája nyers, de mégis hasznos. Könnyedén szúrja át ellenfelét miközben kitér a támadás elöl. Ezek után beljebb tolja kardja pengéjét, majd egy mozdulattal szinte félbe vágja ellenfelét aki ennek hatására kidől. Reiatsuja is megjelenik, de a világ nem dől össze. Sőt mi több. Meg sem változik. A nagy teremben 6 járat van jelen. Ebből egy az amelyiken ő is bejött. Társa lélekenergiáját hamar leblokkolja valami, de az ellenfelekét nem. A három ellenfél reiatsuja meg sem rebben, pont úgy mint a gazdájuk. Legalábbis azt lehetne erről hinni, hiszen ezen pillanatban Williem még vívja csatáját. Jól válaszd meg a tetteid, hiszen egyszerre csak egyfelé tudsz menni.

(-1)
/ l \
(-2)-lTl-(-3)
l lEl l
(-4)-l.l-(-5)
\ l /
(-6)

Íme a választékok. Írd le, hogy melyik járatot választod! A kiválasztott útirány betűjelét kérlek írd le hogy tudjam hogy melyikre gondoltál.

/bocsánat a szerkesztésért. Így tudtam megoldani. -.-" Remélem ki tudod venni. Am ez egy térképet ábrázolna. Félreértés ne essék. /
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szer. Márc. 23, 2011 7:00 pm

*Ez a kis ellentámadás egy kicsit felébresztett. Egyben egy remek ötletet is adva. Ha egy kard nem elég hát akkor legyen kettő.Ezen gondolkozva odasétáltam az eszméletlen társamhoz és felvettem az ő kardját is. És azokat megpörgetve magam mellett támadó pozícióba álltam be.*
-Nos akkor nézzük meg így.
*Majd gyorsan végrehajtottam egy újabb sonidot amivel guggolásban előtte termettem és a két pengét a nyakához igazítom villám gyorsan az élükkel befelé és a két kard egy x-et formál amit szépen és gyorsan széthúzok hogy minkét penge meginduljon a nyaka felé két oldalról.*
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szer. Márc. 23, 2011 7:34 pm

Kissé megkönnyebbültem a siker látványán. Egy határozott mozdulattal letisztítom a pengét. Egy ideig egy helyben állok és várok. De semmi.
~Valami nem stimmel.
Odasétálok ahonnan felbukkant ellenfelem és megdobogtatom a földet a lábammal. Nem fűzök hozzá sok reményt így már ki is néztem a szemközti járatot ( amelyiken jöttem azzal szemközti. ha jól veszem ki akkor a -6 os) és elindultam. Körben ujjaimmal feljebb tornázom a fegyvert, egészen addig amíg a keresztvashoz nem érek. Megragadom és kicsit feljebb emelem. Óvatosan indulok el a járatban.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Csüt. Márc. 24, 2011 8:38 pm

Williem:

A hasra mért ütés után felkelsz. ellenfeled csak vigyorogva néz rád amíg te a társad kardjáért vándorolsz. Ezek után kihúzod és sonido segítségével megleped az ekkorra már veled szemben álló Nnoitrát. A két kardot úgy használod mint egy ollót. Összehúzod, de nem az az élmény vár amire te számítasz. Hiszen a kard a bőr felületén megáll. Nem sikerül átvágnod azt.

- Ezek szerint nem tanultál belőle.
Szólal fel, majd újra hasba üt, majd előhúzza a kardját és harcra készül. Beállása lazaságra utal. lebecsül. Talán ez egy kiváló alkalom egy váratlan támadásra, vagy a menekülésre.

Kobusi:

/Nem egészen találtad el, de legyen. Akkor a 6-os/

Kobusi a kis bemelegítő után kiszemel egy járatot, majd óvatosan megindul afelé. Eközben kardjával kezd el játszani. A járat további csapdákat rejt, de ezeket könnyedén kikerüli ismét, majd egy kis szobába jut. Háta mögött 3 járat van. Ő a középső járaton keresztül jutott ide. Ez úgy látszik egy kiindulópont lehetett. Balszerencsére zsákutca. Viszont újabb választások váltak nyilvánossá. A három járat közül újra választanod kell. Jó szórakozást.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Márc. 26, 2011 8:01 am

-Dehogynem tanultam belőle. Mégpedig annyit hogy a kard nem fog rajtad vagy igen csak erősebbnek kéne hogy legyek hogy megsebezzen.
*Ledobom vissza az eszméletlen társam mellé a kardját és az enyémet is megpördítve elteszem. Eközben megint hátra teszem a kezemet hogy erőt gyűjtsek egy cerohoz és most ebbe mindent bele adjak.*
~Ez kicsit nehéz de elvégre szeretem a kihívásokat és itt az ideje hogy ezt is sikerrel nyugtázzam. Mert ha itt halnék meg nem tudnám megölni azt a senkit aki ezt az álmot irányítja. Azt hiszi hogy kimerítettek a támadások és hogy már nincs több ötletem. Talán itt az idő megmutatni neki.
*Gondoltam is ki és azalatt a cero is szépen erősödött a hátam mögött. Már nem volt kérdéses hogy újra megpróbáljak valamit. Egy újabb Shonidoval az ellenfél elé kerülök és a szabad kezemmel megmarkolom a csuklóját amiben a kardot tartja és minden erőmmel előre húzom hogy kibillentsem az egyensúlyából és közelebb kerüljön hozzám. Majd villámgyorsan felemelem a kezemet amiben a Cero van és olyan közel nyújtom a feje és s nyaka határához amennyire csak tudom és a cero már is elindul az ellenfél felé bár nem kell hosszú utat megtennie.*
~Hallottam hogy a közvetlen közeli Cerok nagyon pusztítóak de most kiváncsi is vagyok hogy mennyire.
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Márc. 26, 2011 1:42 pm

Ismét, csak gyermeteg csapdák próbálják utamat állni. Szerencsére elég jól tudok mozogni, és alacsony is vagyok. Végül zsák utcába jutok.
~Remek...
Ismét csak belemélyesztem a falba a pengémet hátha lesz valami. Megfordulok és szemügyre veszem a 3 járatot. Végül a baloldali(-4) mellett döntök és elindulok. Nyugodt léptekkel haladok az úton, figyelmem nyitott, lelkileg felkészülök a rám váró csapdákra. Ha következő járat is üres és hasonló az elrendezése akkor megyek tovább(-2) Addig körözök amíg valami vagy utamat nem állja, vagy bele nem futok abba a terembe ismét amiben belemélyesztettem a falba fegyveremet.

( Melyik járaton érkeztem meg a csata színhelyére? )
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Márc. 27, 2011 8:37 am

Williem:

Williem a kis csevegés után egy újabb cero-val próbálkozik. Ellenfele elnémulva várja a támadást, ami egy közvetlen közeli cero volt. A támadás igen nagy port csap a becsapódás pillanatában. Ráadásul egy kisebb lökéshullámot is megindít, ami a technika használóját is hátralöki. Viszont az ellenfél még áll. A por szép lassan leszáll és kitisztul a kép. Bizony. Nnoitra még áll, de viszont van rajta egy jelentős változás. A feje hiányzik, a nyakán vágások illetve egy szakadást lehet kivenni. A test még néhány percig áll, majd összerogyik a helyszínen. Williem előtt 3 járat található. Pont úgy mint Kobusi esetében. Úgy látszik a harc is véget ért. Érdekes módon nem fogyott a reiatsudból semmi, na de irány tovább.

Kobusi:

Ahogy megindulsz a bal oldali járat felé újabb csapdára találsz. Természetesen ezeket is kikerülöd. Kötelek, nyílzápor, vermek. Ezek már nem jelentenek számodra problémát. A járat egy újabb terembe vezet ahol szintén 3 járat található. Te a jobb oldali járaton érkezel meg, viszont itt már vár rád valaki. Igen. Zöld szeme a sötétben is felismerhető. Bőre fehér mint a hó. Tekintete érzelmek temetője. Igen. Nem más mint Ulquiorra áll előtted zsebre vágott kézzel. Tekintete rád szegeződik. Nem mond semmit egy ideig, majd így szól.
- Feltételezem tudod miért vagyok itt.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Márc. 27, 2011 1:56 pm

-Hmm hát tényleg igaz amit mondanak róla és be kell valljam nagyon is tetszett.
*Mondtam a semmibe majd visszasétáltam az eszméletlen társamhoz és elraktam az ő kardját is. Majd egy picit kifújom magam a támadás után és közben észreveszem a 3 megjelenő járatot.*
-Remek egy újabb választás. De azért a társam sem hagyhatom itt ezen az átkozott helyen. Elvégre sehol sem vagyunk biztonságban ebben a rémálomban. Bár megérdemelné hogy itt hagyjam az önfejűsége miatt de azért még is csak a társam.
*Gondolkodtam hangosan és közben azon gondolkoztam hogy melyik utat is válasszam Majd amikor sikerült döntést hoznom és eléggé kifújni magamat a harc után felkaptam a az eszméletlen társamat a hátamra és besétáltam vele a középső folyosóba bár nem tudtam mi vár rám és azt sem hogy mikor szándékozik felébredni a társam de remélem elég hamar.*
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Márc. 27, 2011 2:25 pm

Ahogy megérkeztem a következő folyosó végére egy meglepetés vendég várt rám. meg is torpanok és futásból átváltok sétára és 3 lépéssel le is lassulok 0-ra.
~Na erre számítottam...
Kérdésén nem volt kedvem agyalni.
-Ami azt illeti, ötletem sincs.
~De nem hiszem, hogy segíteni jött volna... Előbb levágná mint, sem ilyen csapdába essen...
Bal kezemet lazán ráhelyezem a fegyverem tokjára. Egyik felem azt kérdezte mit keres itt. A racionálisabb pedig nem akarta tudni.
~Ebből nem fog jó kisülni...
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Pént. Ápr. 01, 2011 6:33 pm

Williem:

Hamar felkapod a válladra takayuki-t, majd megindulsz a középső járatban. Az út során sok akadály vár, de kikerülöd azokat. Ezek után egy hatalmas terembe érkezel aminek a közepén egy alak fekszik. Egy alak aki szinte ketté van vágva. Még remeg ami azt jelenti hogy él.

Kobusi:

Az előtted álló szomorkás arcú személy a válaszodra meg sem rezzen.
- Értem. Hát akkor elmondom neked. Az én célom az hogy...
Itt egy kis hangulatkeltő csend, majd folytatja.
- Hogy megöljelek. Remélem meg tudtad érteni.
Az egyik kezét kiveszi a zsebéből és feléd mutat. Nem mozdul. Mintha célozna.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Pént. Ápr. 01, 2011 7:12 pm

*Belépek a terembe és meglátom a vergődő embert a földön.*
-Na te itt vársz.
*Támasztottam le takayuki-t a falhoz. Majd közelebb sétáltam a testhez a kardommal a kezemben a biztonság kedvéért.*
~Nyilván ez csak egy újabb csapda és nem hinném hogy ragadtak itt mások is rajtunk kívül.
*Majd mikor odaértem a testhez lehajoltam hozzá de azért éberen figyeltem minden mozdulatát. Mert bármi kis apró mozdulatára ami veszélyes lett volna rám nézve vágtam volna.*
-Hé jól vagy?
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Ápr. 02, 2011 5:16 pm

Sajnos megérzéseim most sem hagytak cserben.
-Ettől tartottam...
Húzom el a számat, majd sóhajtok egyet. Megigazítom kezemben a fegyvert, és kissé berogyasztok.
-Nem igazán van ínyemre, hogy te is a fejemet akarod...
~Ha ennek vége, azt hiszem lelépek innen és keresek saját szövetségeseket. Ezekben nem lehet megbízni...
Mozdulatára kérdőn felvonom a szemöldököm, lassan elkezdek oldalra csoszogni, figyelem a mozdulatait, készenlétben vagyok.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Ápr. 02, 2011 6:03 pm

Williem:

A vérben fetrengő személy nem tud érthető választ adni, de minek. Ez egy igen hülye kérdés volt Williem részéről. Anatarou szép lassan mozogni próbál. A kardja felé nyúl. Vért köp, de nem találja el az érdeklődő jövevényt. Továbbra is a kardja felé próbál nyúlni. Szinte már kéri társát, hogy adja oda neki. Nem adja fel. Szemében a halál és az élni akarás, vagy legalábbis egy igen erős akarat, érzés, cél küzd egymással.

Kobusi:

Szép lassan berogyasztod a térded. Felkészülsz a harcra. A kardod is megigazítod, amire Ulquiorra is felfigyel. Érdeklődve nézi a tetteid, de nem sokáig. Hamar feléd kerül. Vízszintesen helyezkedik el feletted. Amivel eddig mutatott, azt a kezét behajlítja. Látszólag egy karlendítéssel történő támadást próbál bevinni. Gyorsabbnak látszik mint Anatarou.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Ápr. 03, 2011 10:16 am

-Szóval te vagy az. Egy kicsit gyorsítok a halálodon ha nem baj.
*Világosodott meg bennem egyszerre a személy kiléte és az hogy most itt a lehetőség rá hogy megöljem. Kihúztam a kardomat és egyenesen a lábát céloztam egy vágással hogy ne is lehessen esélye arra hogy elmehessen innen.*
-Már be kell hogy valljam majdnem sajnállak. Habár az érzelgős lenne a részemről. Bár egyben hálás is vagyok neked azért hogy kiütötted az egyik társamat.
*Mutatok rá a falnak támasztott takayukira.*
-Így legalább egyedül ölhetlek meg.
*Mondtam neki miközben megpróbáltam újra megvágni.*
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Ápr. 03, 2011 4:59 pm

Ellenfelem egyszer csak fölém keveredik. Szó szerint. Felkapom a fejem, nincs időm gondolkozni így szinte ösztönösen cselekszem. Gyorsan hátra lépek kettőt és magam elé tartom a fegyvert, hogy ha abba ütközik a támadása akkor valamelyest kitérítse azt, ezzel is védve magam. Miután végzett a mozdulatával, előrelépek egyet és megpróbálom egy gyors mozdulattal fejbe szúrni.
~Gyors vagy...
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Ápr. 09, 2011 5:51 pm

Kobusi:

Védekezni próbálsz, de nem sokáig hiszen valamit váratlan történik. Az ellenfél támad igaz, de a támadása gyenge illetve az ellenfél valamiért hirtelen megzavarodik. Tettei kiszámíthatatlanok. Egyenlőre a földre esik és összekuporodik.

Williem:

Megvagdosod Anatarou-t aki kisebb felnyekkenésekkel reagál. A bal szemét összezárja és a fogait egymáshoz szorítja, de nem adja fel. Továbbra is a gyilkos fegyver felé nyúl.

/Bocsánat a késésért. Igazából nincs indokom , mindössze annyi hogy egy kis szabadságot vettem ki. xS Sry még egyszer. Ideje lassan befejezni a kalandot. Ti is úgy gondoljátok?
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Ápr. 09, 2011 6:42 pm

-Hát nem halsz meg egykönnyen szóval itt az ideje hogy befejezzük a kettőnk játékát.
*Odasétálok a kardjához felveszem azt és a terem egy távoli sarkába dobom.*
-Hogy ne legyen esélyed bármi trükkre.
*Majd a magasba emelem a kardomat és egyenesen a nyakához irányítom a vágást hogy lefejezzem. Amibe minden erőmet beleadom.*
-Tudod igazság szerint átéreztettem volna veled azokat a kínokat amiket nekünk okoztál de mivel ma jó kedvemben vagyok beérem a gyors halállal.
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Szomb. Ápr. 09, 2011 9:12 pm

Egy pillanatra ledöbbenek a történteken.
~Így még jobb...
Ellenfelem mögé sietek és egy erőteljes csapással megpróbálom leválasztani a fejét a testéről. Csak ezután esik le, hogy miért is vagyunk ott ahol... Homlokon csapom magam.
~Én barom... Sosem szabad egy fejet a helyén hagyni...
Ránézek a középső járatra.
~Egy próbát megér, max visszajövök...
Hátrapillantok ellenfelemre majd neki indulok amilyen gyorsan csak tudok a középső járatnak.
~Hogy lehettem ennyire figyelmetlen...?!
Mérgelődöm magamban.
Ulquiorra Schiffer

Karakterlap
Reiatsu:
5000/50000  (5000/50000)
Démonmágia:
5/50000  (5/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Ápr. 10, 2011 1:02 pm

Williem:

Elhajítod a kardot, majd leadod a monológod. Anatarou nem válaszol. Továbbra is a már elhajított kard felé emeli a kezét. Egy jól irányzott suhintásra készülsz. Felemeled a kardod, majd lecsapsz. A támadás közepette behunyod a szemed, majd amikor kinyitod, akkor már halott az előtted lévő személy. A vére is elfolyik ami igen érdekesen vörös színű. Egy személy érkezik meg körödbe. Igen ő az a személy.

Kobusi:

Hamar bevégzed a dolgod, majd megindulsz visszafele. A már megszokott unalmas csapdákon át eljutsz ismét a középső terembe. A terem közepén nagy vértócsa áll. A vértócsában Williem áll és annak vörös színét nézi.
William Wandern

Karakterlap
Reiatsu:
285/50000  (285/50000)
Démonmágia:
0/50000  (0/50000)

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Ápr. 10, 2011 1:58 pm

*Kinyitom a szemem és látom hogy Anatarou nem mozog már soha többé és a vére a földön folyik. Majd eltettem a kardomat és megfordultam és a tekintetemet Kobusira emeltem aki nem sokkal azelőtt jött be a terembe.*
-Szerintem most már vége ennek az egész rémálomnak. Aki irányította ezt az egészet szóval vége kell hogy legyen ennek az egésznek.
*Mondtam neki miközben elraktam a kardomat. Majd felvettem a földről a vállamra az eszméletlen társamat.*
-Szerintem ezzel együtt a küldetésünket is felgöngyölítettük.
Kobusi

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   Vas. Ápr. 10, 2011 3:42 pm

Beérve a nagyterembe körbenézek. Meglepődve tapasztalom, hogy William az. Kivont karddal eltűnök a helyemről és Anatarou mellett kötök ki, hogy véget vessek életének. Azonban közelebbről megnézve úgy fest William már intézkedett. Félszemem mindvégig Williamen. Azonban mihelyst belekezd egy újabb nehezen értelmezhető monológba, megkönnyebbülten kifújom a levegőt. Elteszem fegyveremet. körbetekintek, mintha várnék valamire.
~Hm... még nem omlott öszse a világ...
Anatarou kardhüvelyét leszedem az oldaláról és szememmel keresni kezdem a fegyverét. Hamarosan meg is látom.
~Talán így véget vethetek a dolognak....
Odaslattyogok és visszahelyezem a tárolójába az éles fémdarabot.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Las Noches falai környéke   

Las Noches falai környéke
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tisztások és környékük
» Árnyékfogadó és környéke
» Határmenti falu
» Asgard - Barakk és környéke × Hakon & Lady Sif
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...