Bleach Szerepjáték (FRPG)

A Bleach nevű anime alapján elkészített FRPG

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Ivan Azgiaro

Hozzászólások száma : 142
Regisztrált : 2013. Jun. 20.

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Hétf. Aug. 31, 2015 6:09 pm

*Senshi tovább lidércesedik, majd a bankai-hoz nyúl, mely ledöbbentő tényekhez vezényeli Iriát. bizony itt már minden a feje tetejére állt, és ekkor jön a válasz.*
- A fenébe. Ha a barátod nem cselekszik, akkor neki befellegzett.* Jelenti ki aggodalommal teli hangnemen. Bár te még nem tudod miért mondja ezt, a lenti harc mégis mást mutat, ugyanis a szőke copfos lány felkelt, és látszólag zabosabb mint valaha. El is ordítja, magát, mire a kardja felveszi a shikai alakját, mely elég félelmetes látványt nyújthat még a messzeségből is, majd felölti ismét magára maszkját, és nekiront a lidércesedett halálistennek. A történések pillanatok alatt lezajlanak, és már csak annyit látsz, hogy Senshi elveszti jobb kezét egy hirtelen jött vágásban, majd ugyanilyen gyorsan a farkát is levágják.
Ám viszont térjünk vissza Iriához, aki eközben elgondolkodik, hogy mitévő legyen. Végül lékelölő kardja adja meg neki a választ, mely megdermeszti a vért is a testében.*

- Csak az történik, amit te akarsz. Én is csak ezt teszem. * Ez enyhe utalás lehetett valamire amit csak Tsubaki érthet meg, de mégis mitévő lesz? Hagyja elveszni barátját? Vagy esetleg megpróbálkozik valamivel? Ezt nem tudjuk,d e lehet nem is fogjuk megtudni, mivel ekkor nem várt események következnek be. Senshiék harca ugyanis idevonzott pár lidércet, akik egy erőteljes koppanással jelzik a falon, hogy be akarnak menni.*
- A fenébe. Társaságunk akadt. *Jelenti ki a melletted álló személy, majd így szól.*
- Engedj ki Hachigen. Elintézem őket. *Ekkor egy rés nyílik a falban, ami felé megindul újonnan szerzett barátod, majd félúton megáll és visszatekint.*
-Te nem jössz? *Teszi fel a kérdést érdeklődve. Talán ezzel te is segíthetnél Senshin. A döntés a tied.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Tsubaki Iria
Shinigami

Hozzászólások száma : 442
Regisztrált : 2011. Jan. 04.

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Csüt. Szept. 03, 2015 12:07 pm

A harc lent egyre csak bonyolódik, mikor Senshi a bankaiját kezdi el hazsnálni, amiről nem is tudtam, hogy létezik. Vagyis inkább, hogy tudja használni. Ez így egyre érdekesebb é=s veszélyesebb, de a szőke hajú kislány újból észhez tér és azonnal cselekszik is. Szinte egy másodperc alatt megszabadítja Senshit a jobb kezétől a brutálisan kinéző kardjával.
- A fenébe. Ha a barátod nem cselekszik, akkor neki befellegzett. - jelenti ki a melettem álló személy, akivel már egy jó ideje szemlélem az esemenyeket, de a nevét még mindig nem tudom. Nem is értem mire mondja, hisz a barátomat most csonkítsák meg. Nem úgy néz ki mintha ő lenne az erősebb. Ennek ellenére ő érti a dolgokat és nekem ez csak egy lidércel szembeni harcnak tűnik, de Senshi fejébe nem láthatok be. Ekkor a falon hatalmas koppanások és üvöltések szűrődnek át, ami jelzi, hogy baj van. A lélekenergiák egy pár lidércet is idevonzottak.
- A fenébe. Társaságunk akadt.- Engedj ki Hachigen. Elintézem őket. - cselekszik gyorsan a szőke egyiptomi frizurájú amgas vadidegen, aki visszatekint rám.
-Te nem jössz?- kérdi tőlem, mire én azt sem tudom mitévő legyek. Hagyjam Senshit egyedül ezekkel az idegenekkel, akik bármelyik percben megölhetik, és a falon túl mégcsak segíteni sem tudok majd neki? Vagy segítsek a vaizardnak? Gondolatban elmormogok egy mondhatni imát, hogy Senshi küzdjön és maradjon életben és pedig egy ugrással a vaizard után megyek, hátha tudok valamiben is segíteni.
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Pént. Szept. 04, 2015 5:27 pm

* És lészen sűri nagy meglepetés, mikor Iria az idegennel tart, aki amint kilép bentről egyből bele is fog a harcba. Tsubaki követi őt remélvén, hogy Senshinek nem esik baja. Mikor kiérsz a járaton 2 lidérc társasága fogad téged. Egy testesebb, ami egy méhre hasonlít, meg egy kisebb, ami szőrös, és hegyes karmai vannak. Mind a kettőn látszik, hogy bizony nem nagy kihívás, de vajon a legutóbbi harc után el Iria el fog bírni ezzel a két lidérccel? A sárga hajú Vaizard probléma, illetve megerőltetés nélkül kaszabolja ellenfeleit a magaslatban, eközben Akemuráék is elvannak odabent. Itt az idő hogy cselekedj. Harcra fel!*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Szer. Szept. 09, 2015 8:01 am

Miután kardom még mindig ki van engedve shikai alakjába és újra elevenítette a múltat a beszédével kicsit dühösen vetem bele magam a csatába. Mért kell, hogy mindig kisértsen? Nem lehetne csak elfelejteni és menni tovább? Végül is egy egész család lemészárlása talán tényleg nem olyan dolog amit szó nélkül lehetne hagyni. Hiába. Korbácsomat teljes erőből meglendítve a lidérc torkára tekerem és egy erőteljes húzással a fegyverem végén lévő pengék lekaszabolják a szörny fejét. Mint kés a vajon, szinte olyan könnyedén vágják a húst a kis pengécskék. Az új bajtársam is könnyedén vágja le az ellenfeleit, de ő biztos hogy erősebb nálam. Semmi kétség. Mindezek után be be lesek a nagy sárga doboz belsejébe és aggódva tekintem a barátom harcát. Istenem, csak győzz Senshi.
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Pént. Szept. 11, 2015 6:36 pm

// Azt hiszemén még tartozok itt valamivel, de ami késik az nem múlik. Very Happy Láss csodát itt vagyok, viszont megkérlek, hogy ha írsz valami cselekvést, akkor azt tedd feltételes módba, és bízd rám, a többit Smile //
*Iria kilépett a harctérre, és egyből két lidérc várja őt, melyeknek fogai megcsillannak a nap fényében. A halálisten kiengedett Zanpakutouval áll ki a két bestia ellen, és már kész, hogy lecsapjon rájuk. A harcba dühtől ittasan veti be magát, és ennek köszönhetően erős csapást mér ellenfelének egyik tagjára. Igaz a torok a cél, ennek ellenére a jobb karjára tekeredik rá az ostor, hála a lény reflexeinek, illetve talán a szerencse is közrejátszott kicsit. Bár a lidérc örül a gyors védekezésnek, a shinigami mégsem hagyja sokáig örülni, és egy erősebb rántás során konkrétan letépi annak karját. Természetesen ennek áldozatunk a legkevésbé sem örül. Sőt annál inkább válik zaklatottá, és dühössé. Jobb karjának elvesztése ugyanis igen csak feldühíti őt, melynek köszönhetően fejét vesztve támad rá a halálistenre. Szél sebes rohamának köszönhetően sec perc alatt Tsubaki elé kerül, aki ekkor meglepődhet, de a gyors roham nem várt lassú csapással fejeződik be, melynek köszönhetőn a halálisten jön ki győztesen. Hogy ezt shumpoval, vagy szimpla védekezéssel, esetleg kidouval teszi, az oly mindegy. Természetesen ekkor a shinigami a másik illetőre tekint, aki szemmel látszólag nem élvezi az erőfölényt. A lány tekintete tovább halad a burán belülre, ahol meglepetés várhatja, hisz Senshi levágott karja ismét a helyén van, mintha semmi se történt volna, és dühödten szórja a villámokat a szájából. A lány és a csillagfejű juhász viszont látszólag remekül elvan a távolsági fogócskában. Végül Iria egy belső kijelentéssel zárja le a látványt.*

~ Istenem, csak győzz Senshi.~ *Gondolja magában az éppen küzdő fiúnak, kinek ekkor nem tudni mi zajlik a fejében.*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Pént. Szept. 18, 2015 8:05 am

Miután a tervem másképp sült el és a dög feje helyett csak az egyik karját kaptam, attól még sikerült megszabadítanom őt a felesleges végtagjától. Ez látszólag nem tetszett a harctársamnak és dühösen rohamoz meg engem. A lidérc érzelmei cseppett sem érdekelnek, de az tény, hogy hirtelen elém kerül. Ez egy kissé megrémiszt, de mikor látom a támadását és annak lasússágát, van időm egy egyszerű shunpoval a hátára kerülni és a fejére tekerni Si no Kawa halálos pengéit. Az előző tervhez hasonlóan megrántom az ostoromat és a hús hangja ahogy elszakad eloszlik a lidérc ordítása közben. Ahogy eltűnik és alólam is eltűnik a talaj így a levegőben vagyok kénytelen megállni. Rálesek a mellettem álló vaizardra, aki már végzett a saját lidércével, minden értelemben. Áttkintve a sárga falon, még mindig Senshit püfölik és próbálják megmenteni. A levágott karja újból a helyén van, ami azt jelenti hogy a lidércek képesek regenerációra. Ez gond viszont. A villámok csak úgy cikkáznak és várják, hogy eltaláljanak valakit a kockán belül, de egyenlőre hiába. A két játszótársa jól viseli a megerőltetést odabenn, sőt még támadni is tudják Senshit. Én örültem ha eltudtam menekülni előle, ami elég szerencsétlen egy gondolat.
Ivan Azgiaro

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Hétf. Szept. 21, 2015 6:51 pm

// Hali. Ismét jelen. Újra szeretnélek megkérni, hogy ha reagciót írsz, akkor írd feltételes módba, és hagyd rám, hogy mi fog megvalósulni.//

*Iria bár kissé szomorú a félresikerült támadása miatt, ez még sem töri le annyira, hogy figyelme elkalandozzon. Bár ellenfele sikeresen kerül elé, ő mégis gyorsabbnak bizonyul hála a Shunpo technikájának. A villámlépés során Iria feljut ugyan a szörnyeteg hátára, és sikeresen ki is végzi azt mely során a levegőben ereszkedni kezd gyengéden, de figyelmetlensége miatt egy erősebb ütést érez meg a hátán, melynek lökete hosszan elrepíti őt a levegőben. Bizony nem számolt a másik lénnyel, aki végignézte társa halálát bizonytalan okokból, de minden esetre úgy látszik boldog az egyedüli zsákmánynak köszönhetően. A halálisten lány sérülése nem vészes, de az biztos, hogy jó ideig fogja még fájlalni a hátát, mint egy öregasszony. Mivel a shinigamit eltalálták, így sajna nincs alkalma megtekinteni a vaizard harcát a lidércekkel, illetve senshi küzdelmét. Most mit lép Iria?*
Tsubaki Iria
Shinigami

Karakterlap
Reiatsu:
700/50000  (700/50000)
Démonmágia:
150/50000  (150/50000)

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Csüt. Okt. 08, 2015 11:06 am

Harcom során csak két lidérc jelenlétét észleltem, de mint ez utóbb kiderült 3-an tartózkodtak a közelemben. Ebből egyet az egyiptomi szőkehajú vaizard végzett ki, szinte fénysebességgel és megerőltetés nélkül. Én azt az egyet,a mit észleltem, azt is gondokkal küzdöttem le, de végül csak sikerült a másvilágra küldeni. És ezek után, meg akartam nézni, hogy Senshi hogy áll a nagy sárga dobozban, de megzavartak. Ekkor jött képbe a harmadik lidérc, akit nem vettem figyelembe az aggódás hatására, és egy erősebb hátmasszázzsal jutalmazott miatta. Figyelmetlenségemre csak az erős fájdalom, ami a hátamba nyilalt, keltett fel, hisz én inkább Senhsi miatt aggódtam, mint saját magamért. A nagy lökést egy jókora vastag fa állította meg. Nem mondhatnám kellemesnek az érzést ahogy kiterültem háttal a fa törzsének, aztán pedig leestem a földre. Hátamat fájlalva kelek fel a földről és tekintet vérszomjasan a lidércre, aki miatt a következő egy hétben balzsomoznom kell majd a hátamat. Lassan de biztosan talpra állok és már lendítem is az ostoromat, hogy elkapjam a lidércet és végezzek vele.
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: Erdő   Today at 11:59 am

Erdő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Erdőségek
» Erdőségek